Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bertoni SUN vagy Sporty...

Bertoni SUN vagy Sporty tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tud valaki valamit ezekkel a sport babakocsikkal kapcsolatban?

2012. szept. 13. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk bertoni sun babakocsonk van. Az árához képest szerintem jó. DE! Attól függ te mire akarod használni, mert nekünk csak arra kell, hogy belökjem a kocsiba, és ne kelljen cipelnem a fiam. Viszont ha nap mint nap használod bevásárolni, modjuk rossz útviszonyok mellett akkor szerintem nem hosszúéletű, a kerekei nekem nem tűnnek túl erőssnek, és a bevásárlókosár túl pici.
2012. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk sporty van.Én meg voltam vele elégedve,de nem bevásárláshoz használtam,hanem csak sétálni,mi voltunk vele a Mátrába is erdei utakon,jól elringatta a döcögés a lányunkat :)

Városba szerintem pont jó,kicsire csukható,így a kocsi csomagtartójába is elfér,könnyen kezelhető és majdnem vízszintesig dönthető a háttámlája.

2012. szept. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!