Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám utál sétálni. Mit lehet...

Babám utál sétálni. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
10 hetes Kisfiammal igazi tortúra a sétálás. Igaz, néha bealszik, de legtöbbször sietve loholunk haza, annyira rázendít. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy a mózest utálja, mert nem lát ki belőle rendesen, csak felfelé, az meg ugyebár nem olyan érdekes. Próbáltam hordozóban is sétáltatni, azt jobban viseli, de a gerince miatt inkább elvetném ezt az opciót. Gondoltam rá, hogy a sportrész kipróbálnám, több fokozatú, és majdnem vízszintesig dönthető...szerintetek nagyon korai lenne? Nagyon szeretnék már egy sírásmentes kellemes sétát vele...ja, kendő bevált, de az is csak akkor, ha folyamatosan megyek vele, és hát elég nehéz a drága, már 6600 gramm...Van olyan anyuka itt, akinek sikerült így megszerettetnie a sétát a babával?
2012. szept. 13. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is így volt. Aztán megemeltem az ülését, és miután már kilátott, nem csak az eget bámulta szegény, megszűnt minden korábbi nyafogás.
2012. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
NÁLUNK ugyanez volt, hát lehet hogy még kicsit korai 10 hetesen , de próbáljátok ki a sportülést ledöntve. Nálunk picit később lett rá szükség, mert a mózest utálta, kb. 3-4 hónaposan.
2012. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hordozókendő az egyetlen megoldás. Azt újszülött kortól lehet.
2012. szept. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!