Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyermekágyi időszak után (a...

A gyermekágyi időszak után (a hat hét letelte) lehetek együtt a párommal, ha a dokihoz csak a 8. héten jutok el?

Figyelt kérdés
Normál szülésem volt gátvédelemmel, teljesen jól vagyok látszólag. Párommal már nagyon nagyon rég éltünk házas életet úgy igazán, de én ezt a 6 hetet is ki szerettem volna várni. Gondoltam, majd a doki megmondja, de oda csak a 8. héten jutok el. Ha letelik a hat hét, próbálkozhatunk együtt lenni? Vagy ha valami gond lenne ott belül akkor okozhat bajt az együttlét? Már sajnálom a párom, ha magamat nem is, mert én még elvagyok a gyerkőccel foglalva, este örülök, hogy párnát ér a fejem és alszom, de azért a páromat is megértem.... Ti kivártátok a hat hetet? Vagy a dokit, hogy mit mond?
2012. szept. 13. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
szerintem várd ki,a párodat pedig ki tudod máshogy is elégíteni,ha az neki megfelel a 8. hétig! :)
2012. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
90%
Ha úgy érzed jól vagy akkor szerintem óvatosan lehet szeretkezni, én azért vártam meg a dokit mert belül is sokat varrtak és elég problémás volt a szülés. Amúgy én is kb. 8 héttel szülés után mentem vissza a dokihoz.
2012. szept. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisfiam vasárnap volt 6 hetes,mi pár nappal előtte már nem bírtuk.Dokihoz a 6 hetes kontrollra holnapra kaptam időpontot. Ugyan olyan volt mint terhesség előtt,annyi különbséggel,h most gumival védekeztünk,hiszen még csak most beszélem meg a dokival a spirál témát....
2012. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!