Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet fogzás? Napközben nincs...

Lehet fogzás? Napközben nincs baj, de éjszaka sokszor kel az eddig éjjelt végig alvó babám.

Figyelt kérdés
Van vmi ötletetek? A Dentinox nem jött be. Ha felkelt ti megszoptattátok?
2012. szept. 13. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet fogzástól, de lehet, csak éhes.
2012. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy mozgasfejlodes, nalunk brutal volt amikor megtanult felallni, 2 honapon keresztul szinte orankent kelt
2012. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is erre gondoltunk, aztán kiderült, hogy csak fázik. A takarót mindig lerúgja magáról (most, hogy már jobban tud mozogni, főleg). Amióta melegebben öltöztetjük éjszakára, ismét nyugodtan végigalussza.

Próbáljátok ki, hogy melegebben öltöztetitek, hátha csak ennyi van vele is.

2012. szept. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. 7 hós lesz a lányom és kb 2 hete nagyon sokszor megébred (5-8 alkalom/éjjel). Ő is anyatejes és én megszoptatom, mert akkor előbb visszakerülök az ágyba. A gyerekorvosunk azt mondta nyugodtan tegyem mellre, ha már kibújtak az aktuális fogak nem fogja igényelni (ha mégis majd leszoktatom valahogy). Nekem nagyon kimerítő... Amúgy lehet hogy a mozgásfejlődés is közrejátszik mert ő is nemrég állt fel és állandóan "gyakorol". Napközben is mindenhol csak fel akar állni. Lehet hogy félálomban is feláll és amiatt van ez a cirkusz, nem tudom, de tény hogy mire beérek hozzá éjjel már áll a kiságyban.
2012. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éjjel betakartam vastagabb takaróval, és kapott egy VIburcol homeopátiás kúpot. Nem tudom melyik segített, de ismét végigaludta az éjszakát :))))))))))
2012. szept. 14. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!