Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell hogy fejlődjön...

Mennyit kell hogy fejlődjön egy 8 hetes baba?

Figyelt kérdés

súlyilag és "magasságslag"?

és még az is érdekelne, hogy mennyit kell, hogy aludjon egy nap (mi a normális), mit kell tudnia (fej emelés, tárgyra tekintés stb...)



2012. szept. 14. 09:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!Azt,h mennyit kell,h fejlödjön,nem tudom,de leirom az en 8 hetes babam mereteit es hogy mit tud.vasarnap lesz 9 hetes.


Születesi meretei:3.904 gramm es 52 cm.1 hete volt 6.1 kg es 57 cm.6-8 orat alszik napközben,sajnos este müsör van,ugyanis nagyon hasfajos,tehat olyan 11 körül alszik el ejjel csak es 1-2x kel szopizni.Fejet nem emeli ha hason van,de szepen megtartja kezben.a targyakat követi ami mozog es szemkontaktust teremt velem es mosolyog ha talalkozik a tekintetünk.Nagyon sokat sir,azt lehet mondani,h mindig sir ha ebren van.:( Ezek az en babam tulajdonsagai,azt,h mennyit"kell"tudniuk,azt nem tudom.

2012. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok.Leirod a te babad tulajdonsagait?:)
2012. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom ma 9 hetes, hát Ő is sokat sír. A fejét emeli hason is, igaz 3 hetes kora óta csak hasom alszik. 4 hetes kora óta mosolyog, a tárgyakat nézi, beszél hozzájuk. 3 kg volt mikor hazahoztuk, tegnap este 5520 gr volt.
2012. szept. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok! A kisfiam 7 hetes 3150g 56 cm-el született, most 4900g 60 cm. Kezdetektől hason alszik,lehet azért emeli a fejét hason,ha kézben van egy ideig megtartja.Mosolyog arcra és tárgyakra,teli szájjal hang nélkül nevet. Ágya fölötti forgó zenélőt képes 1 órán keresztül nézni.Próbál hangokat kiadni,formálja a száját. Éjjel 10-5 ig alszik,ekkor evés után visszaalszik kb 8 ig,napközben olyan 5-6 órát ébren van.
2012. szept. 15. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na akkor leirom én is:) és köszi a válaszokat várom a továbbiakat is.

Az én picim kedden lesz 8 hetes, fejét megtartja ha hason van, hasról hátra fordul ha nagyon pipa :) mosolyog ezerrel, de még nem jöttem rá mindenre hogy mire:) van hogy egy puki miatt vagy ha mondom neki hogy szeretlek :) de a többi mosoly meg csak ugy jön neki:) most 5400g körüli 3900el született. a feje feletti pörgő morgót ő is figyeli, de nagyon sokat sir viszont ha ébren van, ugyhogy ritka hogy csendben van és kukucskál csak.

2012. szept. 15. 13:44
 6/10 A kérdező kommentje:
ma kb hajnali 4 óta fent van és 10 perceket alszik csak, tök jó -.-
2012. szept. 15. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:
3.as válaszoló vagyok, meddig tart ez a sírós korszak? Én most már nagyon figyelek, és arra jöttem rá, hogy nem tudja lekezelni a fáradtságot, azért sír. Le kell minden egyes alkalommal időben fektetni, és akkor kevesebb a sírás
2012. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló nekem is nagyon síros a lányom már megőrülünk ,nem tudok nyugodtan csinálni semmit a lakásban mert félek hogy mikor kezd el üvölteni, remeg a gyomrom is!!

Van egy 4 éves kisfiam is és

elég nehéz

9 hetes lesz a lányzóm ,de iszonyatosan sokat sír a fiam negyed ennyit nem sirt!!

Nem hASFÁJÓS a babám!

2012. szept. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem sem hasfájós mégis alig várom h elaludjon mert mindig ha fent van akkor sir :(
2012. szept. 17. 16:56
 10/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én múlt héten már vettem egy kendőt, nem vagyok egy kendős típus, de hamarabb megnyugszik és könnyebben elalszik benne. Ha az ágyban 15 perc után se sikerül az elalvás hátsimivel se, akkor berakom és két perc alatt alszik. Nem lehet mindig kézben, hogy nyugi legyen, mert van egy 2,5 éves testvére is itthon.
2012. szept. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!