Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire kell megijednem,...

Mennyire kell megijednem, hogy az 1 hónapos babám náthás? Úgy aggódom:S

Figyelt kérdés
Reggel elvittem az orvoshoz,mert éjjel alig aludt. El volt dugulva az orra. Többször le is szívtam neki. Láza nem volt. A doki szerint kicsit vérbő a torka,úgyhogy ez nátha. calcimusc-ot írt ki neki,1 ampullát három részre elosztva/nap,és stérimar-ral kell fújni az orrát és szívni. Ezek segíteni fognak? Félek,hogy rosszabbul lesz:S Doki mondta,ha lázas lesz kórházba kell vinni,mivel még semmi gyógyszert nem kaphat. Annyira aggódom. Hogyan tudnék rá vigyázni,hogy jobban legyen? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata?
2012. szept. 14. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Segíteni fognak, ne aggódj! Nálunk is ugyanez van, igaz, az enyém már 4 hós. A legfontosabb, hogy ne maradjon trutyi az orrában. Amit nekünk még javasoltak az a viburcol homeós kúp, amit én már 2 hónapos kora óta használok valamint hogy éjszaka menjen a párásító, és kellemes idő legyen a szobájában, de ne túl meleg. Ha anyatejes, akkor lehet, hogy kicsit sűrűbben meg lehetne kínálni, mert az rengeteget segít neki, hogy gyorsan rendbe jöjjön. Jobbulást a picúrnak!!
2012. szept. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én 2 hónaposom is náthás,de még nem olyan vészes a dolog. Én is Sterimarral mosom az orrát.Reggel mikor felkel akkor hallom igazán hogy tortyog./mivel éjjel nem kel enni/

Meg fog gyógyulni,nyugi. Náthából ritkán van kórház!

2012. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még a Nasivin orrcseppet ajánlanám 0-1 éves korig, ettől biztos fog tudni aludni is, és nem megy rá az arcüregére esetleg a fülére a gyulladás!
2012. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 hónapos, éjjel alig aludtunk, főleg én, mert ha szörcsögött, akkor kap-e elég levegőt, ha nem, akkor hogy vesz-e még levegőt.. Dög fáradt vagyok én is.. Egyébként orrszívó-porszívózom, adtam neki oscillococcinumot, sós vizet csepegtettem az orrába éjjel, ma pedig pár csepp anyatejet. Jobban van már, szörcsögés nélkül alszik, csak enni kel fel. Látszik a tekintetén, hogy beteg és megviseli. Ja, és a szopipárnán alszik, így nem teljesen vízszintesen, még éjjel találtam ki, hogy lefollyon a váladék és ne fulladjon meg..
2012. okt. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!