Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a MAM Anti-Colic...

Milyen a MAM Anti-Colic cumisüveg?

Figyelt kérdés
Bevált? Nem folyik? 260 ml-eset szeretnék venni... Kíváncsi lennék a tapasztalatokra!

2012. szept. 14. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ilyen van és nagyon szeretem. Nem folyik ki belőle a tápszer, a babám hasa pedig nem fáj. Viszont nekünk a tea kifolyt belőle alul párszor, de nem mindig, lehet, hogy csak rosszul raktam össze.
2012. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem bevalt, ügyelni kell arra hogy rendesen össze legyen csavarva, külömben telleg folyik. Könnyü tisztan tartani :)
2012. szept. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én imádom, nekem 2 is van. Egy kisebb és egy nagyobb. A legjobb benne, hogy könnyű tisztán tartani.
2012. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szintén megvan a nagyobb-kisebb. Én is szeretem, csak tényleg ügyelni kell az összeillesztásre.

És ami nagy előny, pláne egy kisebb babánál, ahol még sterilizálni kell az üveget, hogy mikróban 3 perc alatt fertőtleníthető minden extra kütyü nélkül!!!!

2012. szept. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mi is a MAM Anti-Colic-ot használjuk és nagyon meg vagyok vele elégedve. Előtte próbáltunk egy másik fajtát, de azt nem fogadta el, ezt igen. Nagyon könnyen tisztán tartható és 3 perc alatt sterilizálható!
2012. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 JimmyfiaBéla válasza:
Egy rakás sz.r, folyik orrba-szájba-szőnyegre. Holnap veszek egy rendeset, ezt meg a kukába....
2012. nov. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

JimmyfiaBéla !


A gond nálad lehet, nem jól van összeillesztve, vagy túl nagy a lyuk a cumiján.

Kár általánosítani.

2012. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!