Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 10 hónapos babám...

Csak az én 10 hónapos babám ilyen rossz alvó? Sosem aludt sokat napközben, kicsinek se. De egyre rosszabb. Eddig háromszor 1/2 órát aludt. Most 2x max 1 óra.

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 2X1 óra rendben van egy 10 hónaposnak,ha éjjel sem alszik nagyon keveset.
2012. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen oké.
2012. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én 10 hós gyerekem szerencsére alszik,. de a barátnőm lánya ennyi idősen aludt nappal fél órát, aztán semmit. Náluk akkor rendeződött az alvás, amikor elkezdett járni.lehet nálatok is ez lesz.
2012. szept. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs off: ez tényleg elég? vagy most én olvastam rosszul: összesen alszik egy órát, vagy 2szer egy órát. az utóbbi tényleg jó. De tényleg elég az egy óra?
2012. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem nyűgös és kiegyensúlyozott akkor elég.nem mindegyik baba egyforma.Ha neki csak ennyire van szüksége,ne görcsölj rajta sztem.
2012. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!