Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek melyikük a rosszab...

Szerintetek melyikük a rosszabb? És ezekből mennyi igaz? (bocsi ha rossz kategoriába írtam)

Figyelt kérdés
Hitler vagy a zsidók? Szerintetek Hitler jogosan ölt/öletett meg annyi zsidót? Az igaz , hogy kisgyerekeket is ölt meg csak azért mert ők zsidók? Apum szerint jogos volt , hogy ennyi embert megölt. De nem értem miért lenne ez jogos?! Hiszen sok ártatlan embert is megölt aki semmit nem tett csupán zsidó volt. Nemrég olvastam egy könyvet ebből a témából. Ott azt írták , hogy Hitler ilyen "táborokba" vitette őket. És kisgyerekeket is öletett meg. Kulturált válaszokat kérnék ha lehet! 12L
2012. aug. 15. 15:22
 1/6 yuda ***** válasza:
84%

Úgy gondolom, mindegy hogy gyerek, vagy felnőtt, ez a népirtás igazán gonosz volt.

Erre nincs indok és nem hiszem apukád meg tudná magyarázni miért gondolkodik másként.


Az antiszemitizmus(zsidógyűlölet), mert itt arról van szó, nem logikus, hanem megmagyarázhatatlan, zsigeri gyűlölet. Akik gyűlölik a zsidókat, mert mai nap is vannak, anélkül gyűlölik őket, hogy akár egyet is ismernének. Elég számukra valami mendemonda és már szítják az indulatokat.

Épp eszű ember nem gyülöl valakit ismeretlenül, elvakultan. Hitler egy tébolyodott ember volt, ha egyáltalán lehet az ilyet embernek nevezni és azoknak is hiányzik egy kerekük, akik ma antiszemiták.

Köztünk élnek..lehet eladó egy boltban, vagy kereskedő a piacon. külsőre teljesen normálisnak látszik, de ahogy szóbakerül a zsidókérdés, átváltozik. Feje eltorzul, szeme szikrákat hány, szidkozódik és gyűlölködik. Tiszta misztikum és mint a mesében :D

2012. aug. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Aki úgy vélekedik mint az apád, azt hívják neonácinak.

Vigyázz vele, nehogy megfertőzze a gondolkodásmódodat a gyűlöletével.

2012. aug. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sághegyi Csaba ***** válasza:
90%
Minden etnikai alapú gyilkosság embertelen. Ilyen alapon a fehér embereket is ki kéne irtani, mert rengeteg nemzetet teljesen kiirtott. De erről nem a most élő fehérek tehetnek. Sajnálom, hogy neked ilyen apa jutott... Tiszteletre szoktam buzdítani, de aki ilyen, azt nehéz lesz tisztelni...
2012. aug. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 assurbanapli ***** válasza:
42%
mennyél iskolába!
2012. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Augusztusba? :D Köszi a jó tanácsot! :)
2012. aug. 17. 17:30
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek köszönöm a választ:)
2012. aug. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!