Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hálózsákba tegyem majd a téli...

Hálózsákba tegyem majd a téli babámat vagy elég csak neki a takaró vagy mindkettő?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
November végére várjuk a kisfiunkat, én mindenképp hálózsákba teszem majd , és egy könnyű takaróval be is takarom. A lányunk 5 éves koráig aludt zsákban, nagyon szerette, ahogy én is, sosem kellett aggódni, hogy kitakarózik. Mikorra várod a babát?
2012. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2013.01.01-re!remélem enyhe telünk lesz! :)
2012. szept. 14. 18:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha újszülött, akkor még nem mocorog annyit, hogy lerúgja, de később igen. A hálózsákkal nem ártasz és az a biztos. De arra is figyelj, hogy ne legyen túl meleg a szoba! 23 fok az teljesen jó.


Gratulálok!

2012. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is hálózsák párti vagyok, nyugodtan tedd abba és takard be. Nekem 4 hetes a babám és használok hálózsákot,abban alszik. Plusz egy vékony pléd ráterítve.
2012. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elég nagy a lakás és tavaly is max.olyan 21 fokra tudtuk felfűteni!központis,kazános....nem fog szerintetek megfázni?vagy a biztonság kedvéért vegyünk mellé majd egy hősugárzót is?úgy képzelem az öltöztetését-főleg éjszakára-,hogy rugi,hálózsák meg még be is takarom!elég lesz így neki a 21-22 fokos szobába?
2012. szept. 14. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Idén januárban született a babám. A lakásunkban 21-22 fok szokott lenni, éjjel hálózsákban volt a baba + betakartuk egy kis takaróval. Még sosem volt beteg.
2012. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

ne aggódj! amit megszok, az lesz jó. 18fokban sem fázna meg.


egyedül a fürdőszobában fontos, hogy melegebb legyen, mert ott nedvesen, mesztelenül is lesz.


amúgy én is hálózsák párti vagyok, de pl. a fiam nem szertei, neki mindenben melege van.

2012. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fiam soha nem maradt meg a hálózsákban már újszülöttként kitornázta magát belőle.
2012. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!