Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom mikor fázik,...

Honnan tudom mikor fázik, mikor van melege, stb? Szóval milyen jelei vannak? Mikor az hogy csak azt akarja hogy hozzámbújhasson?

Figyelt kérdés
2és fél hónapos a kislányom.
2012. szept. 14. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha melege van, akkor ki van pirulva, érezheted is, hogy picit meg van izzadva.

A fázásban nem igazán tudok segíteni, mert a fiam őszi baba, kezdettől fűtöttünk, ha kimentünk, akkor pedig az időjárásnak megfelelően öltöztettük. Most, mikor nagyobb, akkor úgy veszem észre, hogy hideg a keze vagy a lába, a kis arca, de ami a legegyértelműbb, hogy elviseli a takarót!:) Mert egyébként nem szereti.

Amikor a fiam volt ilyen pici, akkor amikor csak tehettem, megöleltem, éreztettem vele, hogy ott vagyok. De mikor még ilyen pici, akkor ha nem éhes, álmos, vagy nincs problémája, de picit nyűglődik, de a közelségedre megnyugszik, akkor anyahiánya van.

2012. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 1 hónapos és én kb azokra figyelek, amit az első válaaszoló is írt. Pl ha süt a babám, akkor melege van, piros is az arca, ha fázik akkor hideg a kis arca, keze.
2012. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
azt olvastam valahol, hogy a tarkóját kell megnézni, ha nagyon meleg akkor melege van, ha hideg akkor fázik. Hát nem tudom ez mennyire igaz.
2012. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a kezét ne nézd,mert a vérkeringés miatt szinte mindig hideg a babáknak.ha az orra hideg akkor fázik.ha a tarkója beizzad akkor melege van.az enyém fürdés után néha libabőrös is,és elkezd csuklani,onnan tudom hogy igyekeznem kell az öltöztetéssel...az utolsó az jó kérdés...azon már én is gondolkodtam...
2012. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, a tarkóját, vagyis a tarkójánál a hátát kell nézni. Ha hideg, akkor fázik, ha nagyon meleg, nyirkos, izzadt, akkor melege van. Én ezt akkor figyelem, ha tudom ,hogy nem éhes, nem álmos és mégis nyüglődik. Vagy álmában szokott előfordulni, hogy nyüsszög, akkor többnyire ez a baj, fázik, vagy melege van.
2012. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!