Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » úgy bánt, hogy majdnem nagy...

úgy bánt, hogy majdnem nagy baj lett. Felelőtlen anyának érzem magam. Más is volt így?

Figyelt kérdés

a 4 hónapos kisbabám ágyába betette a 2 éves lányom az egyik játékát (egy műanyag zsiráf, kb.henger alakú). én meg ott hagytam, hadd nézegesse. aztán ebédeltünk, a pici hason aludt, majd ijesztő sírás jött, benéztem, mi lehet a baj, erre a zsiráfot a torka alá tornázta be! gyakorlatilag rajta feküdt, nyomta a nyakát, már a bőre is kezdett lilulni. majdnem megfulladt a gyerekem!


annyira rossz anyának érzem most magam. meg az kavarog a fejemben, hogy miért vállaltam több gyereket, ha nem tudok rájuk eléggé vigyázni.


Hála Istennek, hogy az Égiek a helyükön voltak...


más is volt már hasonló helyzetben?



2012. szept. 14. 20:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem még ma is a sírógörcs kerülget, ha a kb 1 hónappal ezelőtti majdnem balesetre gondolok!! A lányom már 15 hónapos, minden után nyúl, minden érdekli. Éppen serpenyőben, forró olajban sütöttem valamit, a lányom ott sertepertélt körülöttem. Félrefordultam fél másodpercre, mikor visszanéztem, már majdnem elérte a forró olajos serpenyő fogantyúját, úgy rántottam félre. Utána ültem a földön, kezemben a lányommal, és csak arra voltam képes, hogy sírva ismételgettem neki, hogy ezt nem szabad, nem szabad. Azóta csak és kizárólag a belső gázrózsán főzök.

Sajnos történnek ilyenek, szerencsére nem lett baj, és mindig tanul belőle az ember. Nagyon oda kell figyelni, még akkor is, ha nem gondoljuk azt, hogy ebből gond lehet. Ettől nem vagy felelőtlen anya!!

2012. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


azért megnézném az 5ös hozzászóló babájának ágyát.

nem értek vele egyet, épp azért vannak játékok az ágyában, hogy "dolgozzon", nyúljon értük, mert a gyógytornász ezt kérte (mert egy picit le van maradva a sok kórházazás miatt, mindegy, ez más tészta).

nálunk sincsen telepakaolva, de 2 játék mindig van ott.


igen, úgy látszik, Isten különösen vigyáz a babákra.

2012. szept. 17. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!