Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon összevesztem a férjemme...

Nagyon összevesztem a férjemmel, mert ide akarja hívni aludni egy estére a gyerekkori barátját.5 hónapos a kisbabánk,4éves és majdnem 6a másik kislányunk.2 szobánk van, meg egy ami mMindenes szoba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A megkèrdezésem nélkül hivta őket,és most meg már nem akar velem élni.Mit tegyek?Èn nem is ismerem őket,és nekem elég a 3gyerek,n!!Ők meg 5-en vannak!
2012. aug. 14. 14:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Meg kellett volna beszélnie előtte veled.
2012. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%

Előbb kellett volna Veled megbeszélnie,nem egyedül dönteni. Teljesen igazad van hogy kiosztottad! Férjed meg azért dühös,mert nem akar beégni a haverok előtt hogy az asszony dirigál. Mert gondolom azt nem mondja majd nekik, hogy veled elfelejtette megbeszélni!

Remélem megoldódnak a gondok...

Azért ha lehiggad a férjed kérdezd meg tőle hogy mi neki a fontosabb a család vagy a haverok?!

2012. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Hú, hát elég szépen összeveszhettetek ha idáig fajult a dolog. Szerintem egy estét ki lehet bírni, bár tényleg nem volt szép hogy meg sem kérdezett, de magamat ismerve az ilyen dolgok csak úgy alakulnak és bele sem gondol az ember, hogy lehet a másik nem fog neki örülni. Lehet ő úgy gondolta hogy bemutatja a szeretett családját, akikre annyira büszke a régi barátjának és eszébe sem jutott hogy esetleg veled is meg kéne beszélnie, annyira megörült a gondolatnak.
2012. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Kedves férjnek meglehet mondani hogy ok,de kajával ő lássa el őket.Te meg cuccolj arra a napra gyerekekkel szülőkhöz ha tudsz.Egye csak meg a kedves amit főzött.Minimum az hogy megkérdezi előtte hogy mit szólnál hozzá.
2012. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszi gyors vàlaszokat:) Nagyon mérges vok,mert egyszerűen nem is értem,hogy hogy gondolta ezt,hogy majd ők jönnek ide ahol pici gyerekek vannak!!De ugylátom a feleségének sincs ennyi esze,pedig nekik is van 3.Hàt aztàn meg ő is szereti emelgetni rendesen a poharat!
2012. aug. 14. 14:17
 6/26 anonim ***** válasza:
21%
Hát egy estét csak kibírsz valahogy ilyen hiszti nélkül, mint amit itt is levágsz. Nem semmi, hogy emiatt így össze tudtál vele veszni. Ha emiatt elhagy, meg is érdemled....
2012. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam erre,ki tudja hogy nézne ki a lakás mire megjönnénk!!!
2012. aug. 14. 14:19
 8/26 A kérdező kommentje:
14 17-es,te ha értelmeset nem tudsz irni akkor kotródj innen.A vàlaszod meg annyit jelent szàmomra mint te:semmit!
2012. aug. 14. 14:21
 9/26 anonim ***** válasza:
47%

Az hogy nem kérdezett meg, az elég gáz, gondolom nem felhőtlen a házasságotok, ha fel sem merül benne, hogy közösen döntsetek.

ha már így alakult, próbálj meg rendet tenni a mindenes szobában, ha van kinyitható kanapétok, vagy vendégágyatok, tedd oda, és ha van matrac, hálózsák,...stb azokat is.

Vagy ha megoldható, a gyerekeiteket altasd aznap este a mamánál, legalábbis a két nagyot, és akkor a vendég gyerekek aludhatnak a gyerekeid szobájában, a felnőttek a mindenesben, az 5 hónaposod meg veletek.

Nyilván nem szép amit tett, de próbálj meg jó pofát vágni hozzá. Ha most viszakozik, meg fog rád haragudni, lehet hogy hetekig össze lesztek veszve, amit majd a gyerekek is érzékelnek, és az senkinek sem jó.

Ha most nagyvonalú leszel, és lenyeled neki ezt a malőrt megjegyzések nélkül, sőt még teszel is érte, hogy kellemes legyen az estétek, akkor hálás lesz érte, meg lesz lepődve, és tuti hogy igyekszik majd a kedvedben járni, hogy kifejezze mennyire örül hogy ilyen jófej felesége van.

2012. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 6-os.Nem tudom hogy elolvastad e végig a kérdező sorait.ők vannak 5-en ,a régi barát nem egyedül jön hanem szintén családdal ,5-en vannak szintén.Most akkor számoljunk....Nekem is tele lenne a hócipőm ha ezt csak úgy bejelentené a párom ,hogy szia drágám,képzeld holnapra meghívtam 5 embert vendégségbe. Simán lemondanám,ha meg a párom akar találkozni vele,akkor menjen ő.
2012. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!