Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ilyen felelőtlen a...

Hogy lehet ilyen felelőtlen a lányom?

Figyelt kérdés
Van két kisgyereke, egy 5 éves, akit óvodába kell ugye vinni naponta, meg egy másfél éves, és eladta a babakocsiját! Még csak fél éve jár a baba, jön a tél. És nincs már mibe tolni, mert neki kellett a pénz, hiába mondtam, adok kölcsön, de nem lehet ekkorka kicsit járatni sokat. Hogy fog ügyeket intézni. Hogy mennek el oviba, hogy adja át a nagyot addig mit csinál a kicsi. Nem érdekli, eladta! Vagy én gondolom rosszul?
2012. szept. 10. 07:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%

:( nagy butaság volt...

2 és fél éves a lányom és eszemben sincs eladni!!!!!!!!!!

Nagyon sokszor kell még,hogy haladjunk....

Lehet a Te segítségedre vár?Hogy majd a nagyik elviszik a nagyot oviba?

2012. szept. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Miért ne lehetne. Fiam 16 hónapos de 1 éves kora óta nem használjuk a babakocsit.
2012. szept. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A lányom miután megtanult menni nem volt hajlandó beleülni a babakocsiba.13 hónapos kora óta gyalogol:)
2012. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezzel takarózik a lány is hogy nem ül meg a kocsiban és mindig gyalogolnak. De akkor is kicsi télen sétálni megfújja a szél!
2012. szept. 10. 07:39
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg fogja bánni a lányod, hogy eladta. 2 éves 2 hós a kislányom és nem fogom jó darabig eladni a babakocsit, örülök, hogy beleül. 1 éve már megy, de fél óra sétára van a napközi, ahová néha jár és nem indulnék neki gyalog.
2012. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a lányod döntése az ő gyermeke.

Semmi baja nem lesz a kicsinek ha sétál akár télen is:-)

Nem fogja meg fújni a szél.

2012. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 4 éves, ha tehette volna, egyáltalán nem szállt volna ki a kocsiból, egy lustaság, a mai napig előszeretettel nyávog ha 15 métert kell mennie... :S

A fiam meg mióta képes önállóan menni egyáltalán nem hajlandó babakocsizni...

Mi az hogy nem lehet járatni ennyit...?! hát dehogynem lehet, ha bírja a gyerek, vagy kifejezetten szeret sétálni.

nekem 17 hónap van köztük, sokszor volt, hogy a kicsi jött mellettünk míg a nagyot toltam... Kb egy éves korától mikor járt a kisebb mi sem használtuk a kocsit egyáltalán, el is adtam másfél éves kora körül. és nem hiányzott egyáltalán, meg tudtuk oldani a mindennapi életünket anélkül is, pedig ovi később bölcsi is lett, meg a bevásárlások, napi ügyintézés stb... kivitelezhető. Nem mondom, ha a kicsi bírta volna a kocsit könnyebb lett volna sok szempontból nekem, de nem megoldhatatlan. Szerintem ne ess kétségbe, ha úgy látja a lányos hogy mégiscsak kéne egy kocsi akkor vesz egy pár ezer ft-os esernyőkocsit és a dolog meg van oldva. De könnyen lehet, hogy nem lesz rá szükség, ha a kicsi stramm és szeret menni :)

2012. szept. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne szólj bele, az ő dolga. Az ő gyereke, abban tolja vagy nem tolja, amiben akarja.
2012. szept. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ha mégsem válik be az élet babakocsi nélkül,belátja és vesz/kölcsönkér egyet.Nekem is másfél évesem van,hidd el,ha gyalog minden bevásárlás hiszti vagy nyűg lenne,tennék ellene,mert a gyerek jelzi,ha nem tetszik a rendszer.Nincs veszve semmi,max hozott egy nem jó döntést.Az is lehet h ő látta jól.Majd az idő eldönti,kár ezen aggódnod.
2012. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se szólj bele. Igen, Te vagy az Ő anyja, de a kicsiké pedig Ő. Sajnos ezen a ponton a Te véleményed már nem számít. Anya lett, és ő terelgeti a gyerekek életét. Ha így, akkor így. Nem lesz olyan anya, mint Te lennél. Ő máshogy látja és máshogy csinálja a dolgokat. Most a babakocsi, holnap az etetés, holnapután a tanulás terén lesz olyan, amit nem úgy csinál,ahogy Te tennéd. Törődj bele!
2012. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!