Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen és mennyi tápszert...

Gabszem kérdése:

Milyen és mennyi tápszert eszik 6 hónál idősebb babátok?

Figyelt kérdés
Mekkora baba? Lefekvés elött mennyi tápszert adtok neki?
2012. szept. 15. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
7 hós. 210-et. Annyit javasolt a doki is, de a tápszeres dobozon is annyi van. Többet semmiképp. Inkább adj előtte egy almát vagy valamit neki. De miért kérdezed? Úgy látod nem elég neki? Mekkora a gyerkőc?
2012. szept. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11,5 hós, Humana baby fitet kap, 240ml víz+8 kanál tápszer. Ez a reggelije, de van amikor hagy meg belőle. Lefekvéskor is ugyanennyit kap, megeszi mindet.
2012. szept. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
7 hónapos és 10 kilo körül van. Eddig 180 ml-t evett este, de most már 1-2 napja 210 ml-t adunk neki. Milumil Pepti 1-est eszik. AZ utóbbi napokban felébred éjszaka 3-4 körül és nem tudom visszaaltatni csak órák alatt. Eddig végigaludta az éjszakát. Nem tudom mi lehet, gondoltam talán éhes, de nem hinném. Valami más lehet.
2012. szept. 15. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!