Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónaposnál idősebb babátok...

6 hónaposnál idősebb babátok miből eszi a tápszert? Etetőcumiból vagy cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Az etetőcumi úgy néz ki, mint a csőrös pohár? Csak más cimufej van rajta? Az én babám 6,5 hónapos, már próbálgatom átszokatni a csőrös pohárra, de eddig nem sok sikerrel jártam. Még csak ma futott át az agyamon, hogy esetleg a tápit is olyanból kellene kapnia. Ti hogy csináljátok? Van egy, pl. Aventes csőrös pohár, és cserélgetitek rajta a cumifejet? Vagy az két külön fajta "pohár", amiből esznek és amiből isznak? Köszönöm a tanácsokat.
2010. máj. 18. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az én lányom másfél éves,de még mindig cumisüvegből eszi a tápszert.A teát issza csőrősből.
2010. máj. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1,5 éves kislányom cumisüvegből issza, az egyéb innivalókat (víz, gyümilé, stb.) csőrös pohárból, rendes pohárból issza.
2010. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11,5 hónapos a kisfiam, én cumisüvegből etetem, habár igaz csak 1-2 hete kap tápszert, eddig ugyanis cicizett.
2010. máj. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11 hónapos a kislány

Tápszert cumisüvegből issza, teát-vizet-gyümölcslét pohárból. A csőröst nem fogadta el.

2010. máj. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A tápszert cumisüvegből kapja, abból is fogja addig amíg marad a tápszer. A vizet, gyümilevet meg csőröspohárból.

7 hónapos

2010. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az etetőcumi az, ami a cumisüvegen van. :)

Van a játszó vagy nyugtatócumi, az meg a "cumi", amivel nem lehet enni, csak szopizni.


Témához: 7 hós, cumisüveget használunk. Mivel sűrűbb a tápszere, így a nagy lyukút.

2010. máj. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!