Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónaposnál megoldás lehet...

17 hónaposnál megoldás lehet éjszakára a hálózsák, ha folyton lerúgja magáról a takarót?

Figyelt kérdés
Kisfiam sokat forgolódik éjszaka, a takarót lerugdossa és persze felébred, mert fázik. Éjszakánként többször is be kell takarni. Ha hálózsákot adok rá, nem fog abba belegabalyodni, vagy fel tud benne állni ha akar?
2012. szept. 15. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A kislányom 2 éves és még mindig hálózsákban alszik. A takarót ő is lerúgja magáról. Még soha nem gabalyodott bele. Fel is tud állni benne a kiságyban. Szerintem nagyon praktikus:)
2012. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom is folyton lerúgja a takarót mert sokat mocorog éjszaka. Én jó vastagon szoktam felöltöztetni,h ne fázzon. A hálózsák nálunk sajnos nem jött be.

Ja és ő még csak 13 hónapos, de ő is áll, jár már.

2012. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2.5 éves lányom születése óta abban alszik,mindig szezonnak megfelelő vastagságúban...

Nem gabajodik bele és nem is akar felállni benne,viszont lehet olyat kapni ami láb kidugós,hogy menni tudjon ha akar,én még soha nem vette olyat....

Az már egy másik kérdés,hoyg mivel soha nem használtátok ,el fogja e tűrni egyáltalán....a minap adtam kölcsön egyet barátnőmnek,mert náluk is ez a gond,mintNálatok.Egy percet nem aludtak,mert a gyerek nincs hozzászokva hogy azért valamelyest mégis le van korlátozva a mozgása....

Kérj kölcsön egyet és próbáljátok ki....de csak úgy ne vegyél,mert egy jó,amúgy is aranyárban van.Ha beválik,keress meg itt,és adok egy email címet,van egy nő aki istenieket csinál,nem horroráron...

2012. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Két fiam van, mindketten olyan azonnal takaró lerugdosós fajta :) Viszont a hálózsákot sem tűrik magukon, mert gondolom nem tudnak benne úgy mocorogni. (biztosan én sem szeretném) Úgy oldottam meg, hogy kapnak éjszakára egy body-t rá egy vékony pamut pizsirugit, és ha annyira hideg van akkor egy vastag polárból készült pizsirugit is rájuk adok. Így én sem azzal foglalkozom éjszaka, hogy őket takargassam, viszont soha nem fáznak.
2012. szept. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fiam 16 hónapos, ő nem lerugja, hanem egyből leveszi magáról a takarót és átüleli így alszik. Jól felöltöztetem, de a hálózsákban nem marad meg.
2012. szept. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fiam 18 hónapos, és pont ma adtam rá - ebben a szezonban - először a hálózsákját, mert ma hajnalban jéghideg volt a kisgyerek. Pléd lerúgva, pizsi alsó térdig felcsúszva... + 22-23 fok van a lakásban. Télen, fűtés szezonban is pont ilyen idő van idebent, tehát elkel a hálózsák.

Úgy alszik most benne, mint a bunda :) Picit nagyobb méret kell belőle - abban van mozgástere, és akkor fel is tud állni.

2012. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!