Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom imádott fürdeni,...

Kislányom imádott fürdeni, most 10 hónapos 2. napja ordít ha teszem bele a vízbe? Mi lehet a baj? Megoldás?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy újra szeresse, 3 nappal ezelőtt leakartam zuhanyoztatni napközben annyira össze kente magát,nagyon sírt, de aznap este semmi baj nem volt a fürdéssel, majd másnap és ma.....járt már így valaki?

2012. szept. 15. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A tudolástól lehet megijedt!

Fürödjön vele a kádban!

2012. szept. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen időszak sajnos. Én mindig nagyon gyorsan fürdtettem ilyenkor. A tusolástól még mindig fél a kisfiam, pedig 2,5 éves már.
2012. szept. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen.Valamitől megijedt a nagykádban és utánna nem lehetett belerakni.Aztán újra elővettük a kiskádját és abban nem sírt.Aztán egy pár nap múlva együtt mentem vele fürödni és azóta megint imádja.Mostmár alig bírok kiszedni a kádból:)
2012. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 25 hónapos. Alig 1 hónapja elkapta a "három napos lázat" (három napig lázas, aztán a láz huss, viszont kiütései lesznek...). Na, ez után hetekig, csak ha a pancsi szót meghallotta, már hisztériás rohamot kapott... pedig addig már azt néztük, nőnek-e az úszóhártyái... Pár napja jutottunk el oda, hogy végre minden "hangeffekt" nélkül tudjuk fürdetni...

2012. szept. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat, előre félek a ma esti fürdéstől, ma a kiskádban és nem a fürdőszobában fog fürödni hátha.....
2012. szept. 16. 17:25
 6/11 anonim ***** válasza:
Na milyen volt a fürdés?
2012. szept. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia!nekünk volt ilyen és két nap kelet mire rájöjjek az okára kipirosodott neki nagyon a popsija belül, és valószínű csípte neki ... aztán 2-3 napig félt a fürdéstől, mikor már nem is volt kipirosodva ,de elbolondítottam a játékaival és újra imádott fürödni.Nem lehet hasonló probléma?
2012. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sajnos nem volt jó a tegnap esti fürdésünk se... a popsiját néztem de semmi pirosság bőrpír....ma figyeltem hogy a fürdőszobával a káddal van a baja mert mikor bementünk reggel mosdani akkor is nagyon szorított félt, hogy fürdés lesz....köszönöm az érdeklődést
2012. szept. 18. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Mi bevittük a szobába a kiskádat és úgy nem volt gond.

2012. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Változott valami?
2012. szept. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!