Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti szobátokban alszik az...

A ti szobátokban alszik az újszülött babátok?

Figyelt kérdés
saját lakásba fogunk költözni és valószínűleg két egyforma kisebb szobánk lesz!úgy gondoltam,hogy ha nem férünk be 3-an a hálóba(kisággyal,pelnekázóval együtt),akkor a másik kisszobát berendezem csak babásnak és ott lesz a pici!csak még azt nem tudom,hogy vigyek-e be ágyat és aludjak vele egy szobában eleinte vagy ne?lesz bébiőrős légzésfigyelőnk,de nem tudom,hogyan csináljam...tanácsok?
2012. szept. 16. 15:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Az első azonnal külön szobában volt. A második öt hónapos, most költöztettük össze a bátyjával, eddig velünk volt. Azóta úgy telnek az éjszakák, hogy egymást sírják fel, remélem, hamarosan megszokják az új helyzetet.

Én nagyon szerettem vele aludni, de a mi szobánkban nem fér el a kiságy, a bölcsőjét meg kinőtte. Szerintem az elején sokkal praktikusabb együtt, neked sem kell ugrálnod, de attól sem lesz lelki sérült, ha külön van.

2012. szept. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Külön aludt 7 hetes kora óta!

Volt légzésfigyelő, amiben megbíztam. Én egyébként sem gondoltam soha magamról,hogy meghallanám, ha kihagyna egy levegő vételt, szóval ragaszkodtam a légzésfigyelőhöz.

Van neki szülői egység, az van a mi szobánkban.

Vettünk egy kényelmes, szoptatós masszázsfotelt a szobájába, éjjel ott szoptattam!

2012. szept. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekünk egy szobába alszik viszont a kiságyába mert ha sir ne keljen átrohangálni meg nyügösebb napokon a kiságyába nyekereg én pedig beszélek hozzá az ágyambol ez megnyugtatja.
2012. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kisfiunk egy szobában van velünk, de a saját kiságyában. Kényelmesebb az éjszakai szoptatás, ébredés esetén és egyenlőre nekem megnyugtatóbb, hogy velünk van egy szobában. Így pl már akkor ki tudom venni az ágyából etetésre, amikor még csak félálomban mozgolódik, nyöszörög, és nem kell megvárnia, amíg a mmásik szobából meghallom a sírását.
2012. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy vigyél. Neki is kell a saját szoba. Nekedm meg a párodnak szintén. A gyerknek külön kell aludni.
2012. szept. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Volt saját szobája, de az első néhány hónapban a mi szobánkban aludt oldalkocsis újszülött ágyban. Nagyon igényelte az elején a közelséget, és én is nyugodtabb voltam így, ráadásul kényelmesebb is volt így, hogy nem kellett felkelnem, ha elkezdett nyöszörögni, elég volt kinyújtani a kezem és megsimogatni, már vissza is aludt.

5 hónaposan próbáltuk meg a saját szobájában altatni, rögtön végigaludta az éjszakát, azóta is ott alszik.

2012. szept. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A mi babánk születési után bölcsőben aludt mellettünk. 3 hónapos korában szoktattam át a saját ágyába. Zenére aludt el eleinte, most már magától. Fél éves. Sőt volt olyan, hogy első hónapban velünk aludt az ágyban. Semmi problémánk nem volt, csak akkor nyűgös, amikor a foga jön. A harmadik fogat várjuk éppen.
2015. júl. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!