Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gusztustalan kipucolni...

Nem gusztustalan kipucolni ezt az orszívó porszívót, amiről lentebb írtatok?

Figyelt kérdés
Gondolkodom én is a vételén :S

2012. szept. 16. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem... kinyitom a forró vizet maxra, aláteszem fél percre és tiszta.
2012. szept. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdezek: nem gusztustalan tisztába tenned a gyereked? (gondolj csak egy jó adag hasmenésre vagy bármire...!)

Természetesen nem ez fogja meghozni az étvágyadat egy 5 fogásos vacsorához,de mivel a te gyerekedről van szó, nem fogsz ezen finnyázni, elhiheted nekem... :)

Azon fogsz parázni inkább, h mikor gyógyul már ki ebből a náthából, és hogy szerettesd meg vele egy kicsit az orrszi-porszizást, csak annyira, h ne féljen tőle úgy, h ordít a félelemtől.

De amúgy ha használat után folyó vízben(mosdóban) kimosod, akkor kitisztul simán, utána már csak ki kell főzni, h steril legyen.

Próbáltam én már mindenféle humánusabbnak tűnő orrszívást a babámnál, de egyik se volt ilyen hatásos, mint az orrszi-porszi. A gyermek ijedtségén az javíthat esetleg, ha halk a porszívód. Az elektromos orszi-porszi jól hangzik, csak sajnos nem hozza úgy ki a gyerek orrából a cuccot, mint a porszívós változata...

2012. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
engem nem egyszer kakiltak le a gyerekek,vagy pisiltek le,vagy meg kellett hánytatni őket,és akkor a kezembe ment. amikor csinálod,hidd el nem azt nézed h gusztustalan-e hanem h segítesz vele. kitartás, 2 évesen már vígan fújják maguktól
2012. szept. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi a válaszokat,és melyiket vegyem, ami csak egy cső, vagy amihez vannak még kütyük?

tisztítókefe, ilyesmi.

elég a legegyszerűbb?

2012. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fiam Orrszi porszit használt. Igaz nem a legszebb látvány, és legkellemesebb dolog takarítani, de sehol sincs egy becsületesen telekakilt pelushoz képest. A másik, meg a gyerekemből jött ki, szóval engem annyira nem taszított, nem is volt időm utálkozni. Ez egy természetes dolog. Ha nem bírja a gyomrod, rendszeresíts egy edényt. Abba dobd bele, engedj rá forró vizet, és egy kis mosogatószert, aztán hagyd állni 15-30 percig. Utána már csak öblíteni kell.
2012. szept. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne álltasd magad ,takony lesz benne.De nem nem gusztustalan.Én semmi nem fintorgok ami a gyerekemmel kapcsolatos ,pedig finnyagép vagyok .
2012. szept. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!