Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok a pelenkázást?...

Hogy bírjátok a pelenkázást? Szerintem olyan gusztustalan.

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
65%
HA MÁS VAN GYEREKED, NEM TALÁLOD ANNAK.
2011. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Én a nagyapámat is pelenkáztam 2 hónapig, az sem volt gusztustalan. Minden átértékelődik, ha olyan valakinek csinálod, akit szeretsz.

Egy kisbabánál meg pláne. Főleg az elején, amikor még nem is büdös:)

2011. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
én nem tartom kifejezetten büdösnek. Lehet csak azért, mert az én gyerekem. Minden gyereké más. Pl. képes vagyok méterekröl megérezni, hogy az én lányom kakilt-e be:)
2011. jún. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs benne semmi gusztustalan. Már 8 hós és mióta eszik mást is, azóta van hogy nagyon büdi, de nem tartom gusztustalannak! Ilyen alapon akkor magadtól is undorodsz ha nagy dolgot intézel a wc-n? :) Ejnye már nem így kell felfogni! :))
2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
gusztustalannak nem tartom csak erőmnek felülinek. mostanában 20 perc egy peluscsere mert mindig megszökik :S kikészít :D
2011. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
GUSZTUSTALAN? Milyen anya vagy te? És majd ha lehány? Mint az én kislányom engem a multkor? Akkor mit csinálsz? Jézusom...
2011. jún. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%
Ha majd lesz gyereked másképp gondolod. Ha pedig van akkor sajnálom szegényt.
2011. jún. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
gusztustalannak nem az, de hát mi is kakálunk nem? :)
2011. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg anyukádat..miért nem lógatott fel egy kampóra, hogy alul kifolyjon a cucc, ahelyett, hogy pelenkázott volna. A középkorban gazdagék így csinálták :P


Egyébként te bizonyára gyöngyvirág illatút kakálsz, sőt még csak nem is kakálsz, mert az olyan undorító nem? :)



Amúgy én legalább nem mondhatom, hogy le sem sz@rt a lányom :) Mert megtörtént szopi közben éjjel. Hát aztán jót röhögtünk mikor kitakarítottam addig ringatta a párom 8 hetes volt. Az apukája is pelenkázta, sosem volt gond belőle.

2011. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
van gyermeked? Miért lenne gusztustalan. kedves utolsó, akkor szinte sorstársak vagyunk. Engem kisfiam sugárba fosizott le pelus csere közben:-) Jót nevettem rajta.
2011. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!