Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez tényleg ennyire "felháborít...

Ez tényleg ennyire "felháborító", "gusztustalan", "bunkó" és "tirpák" dolog lenne? Le vagyok döbbenve!

Figyelt kérdés

Engem még nem érint személyesen a dolog, mert a fiam még nincs abban a korban, hogy elkérje a kaját a boltban. De ezek után nem tudom, hogy hogy fogok cselekedni, ha hasonló helyzetbe kerülök.

Én is láttam már hasonlót, de nem zavart!

Ennyire megbocsáthatatlan, ha egy éhes gyereknek odaadunk egy fél kiflit amíg a kasszához érünk?

Jó persze nem arról van szó, hogy a Tescoban, Auchanban vacsorázik a gyerek, de ha véletlen mégis megéhezik a gyerek, akkor ilyen nagy tragédia, ha a kezébe adok egy fél kiflit?


Olvasgatom a válaszokat erre a kérdésre, és köpni nyelni nem tudok, hogy egyesek miket írnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. febr. 8. 18:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
50%

1. A gyereket ne éhesen vidd bevásárolni.

2. Nekem mind a négy gyerekem túlélte, hogy semmilyen boltban nem evett, vagy ivott (eltekintve a pici babakortól - fél év alatt - amikor cumisüvegböl kapott otthonról hozott teát).

3. Ezelött 10 évvel még ezért feljelenettek volna lopásért, ugyansi amig nincs kifizetve, addig a bolt a tulajdonos.

4. Egy gyereket (IS) a szülönek nevelni kell, és ebbe beletartozik, hogy pl. boltban nem eszünk.

2011. febr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
33%

nem megbocsajthatatlan,de en tuti enm tennek ilyet.megjegyzem nalunk nem is lehet.


figyelj,ha otthon megeteted elmesz vasarolni ami mondjuk egy ora akkor szerinted a gyerek azt nem birja ki?

ha hiszti miatt adod oda az megint gaz...

2011. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy az egyik ottani válaszadó írta: az más dolog,ha baccák kifizetni.
2011. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
60%
Valószínű,h a válaszolók többségének nincs gyereke.
2011. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább nem olvasom el a válaszokat.

Figyelj! Én tescoba dolgoztam, és rettentő sok gyerek kezébe ott volt a kifli, a másik fele a zacsiban, soha nem sérelmezte senki!Ki volt fizetve és slussz.

Mi is eljutottunk abba a korba, a második gyerekem akármilyen jol van lakva ha kaját lát üvölt visít, onnanstól kezdve nincs vásárlás...kezébe nyomom a fél kiflit és is, és be tudok vásárolni, ennyi.Ez van. Becsületesen ki van fizetve, a kutya nem nézi h padlóra szór néhány morzsát.A többi vevőt nem zavarja, és a takaritóbrigád kötelezően takarít, így is ugy is végig kell neki menni folyton a soron, szóval nem csinálsz plusz munkát.

Egyébként itt is volt hasonló kérdés, és most lehet megköveznek, de hirtelen senki nem ad a gyerek kezébe semmit a nagyáruházba, ha-ha-ha....ritka ellenpéldát láttam én éveken keresztül. ez kb olyan, hogy ha cumisüveges kérdést teszel föl, senki gyereke nem iszik cumisüvegből, de ha sétálsz az utcán minden babakocsin ott virít...persze vannak kivételek.

Szóval én hiába etetem meg itthon, fél kiflivel"lenyugtatom" és betudok vásárolni.

Most utánam tuti jönnek az olyanok, hogy jajj de ők sose, meg milyen dolog...de tudod én nem hiszem el. Elég sokat láttam :) De természetesen itt is vannak kivételek, vannak nyugodt gyerekek akikkel simán végiglehet nyomni a nagybevásárlást de hidd el ők vannak kevesebben.

2011. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
26%
Ott is válaszoltam,itt is elmondom.Engem nagyon zavar.Igenis tanulja meg egy gyerek,hogy az a miénk,amit kifizettünk.Vásárlás előtt meg megetetem,nem indulunk éhesen a boltba,innivalót meg viszek neki.
2011. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
21%
1 orat nem bir ki a gyerek kaja nelkul???Akkor ne vidd bevasarolni!
2011. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
33%
Múltkor a sógorom is megivott egy fél literes üdítőt,de a flakont oda adta a pénztárosnak,hogy húzza le a vonalkódot.A kiflin ugye nincs kód.Viszont igazán nem vágja földhöz a Tescot az ha pár ember ott nasizik.Túl sok dolgozót csesznek át,és nem is adóznak úgy ahogy kéne.Ezt hívják kálónak. :D
2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
82%

Ezer ember ezer vélemény,vannak toleráns emberek is és vannak kicsit feszesebb emberek akik mindenen kiakadnak.nekem még nincs gyerek de én sem szívesen etetném a h.marketbe egyen előtte otthon vagy utána.meglehet oldani.De mondom nemtudom még nem voltam ilyen szituációban viszont tényleg nem a leghelyesebb.meg ha elkezdni enni a mittudomén hanyadik kiflit mivel bizonyítod hogy mennyi az annyi?Az eladónak pénztárosnak nem az a dolga h azt nyomozza ki hány kiflit evett fizetség előtt.

A rengeteg sok választ nem olvastam el de íváncsi vagyok a te véleményedre te hogy látod.vagy mit vontál le ezekből a válaszokból.

2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
44%
Én is azzal értek egyet, hogy a gyerek ne egyen a boltban. Lehet neki vinni a táskában otthonról egy kis innivalót meg egy pár szem rágcsit. Ha nagyon éhes kapjon azt. Amit vettél azt meg egye meg fizetés után. Szerintem ez lenne a normális, csak sok szülő azt gondolja, hogy mindent szabad és sajnos a gyerek is azt tanulja meg és ilyen felnőtt lesz belőle. Ami nem a tiéd az nem a tiéd és kész.
2011. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!