Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor nyomta ki magát a...

Mikor nyomta ki magát a babátok hason fekve?

Figyelt kérdés
A lányom lassan 3 hónapos és még nem csinálja.Kezdek kicsit aggódni.
2009. júl. 31. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hetes volt.
2009. júl. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2 hónapos, de még neki sem megy. A fejét is nehezen emeli, próbálom sokszor hasra tenni, de 2 perc után sír...
2009. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom imád hason lenni, talán ezért, de 6 hetesen már felnyomta magát, most 2 hónapos és átfordul, lassan mászni is kezd, mert fél óra alatt elkínlódja magát 10-20 cm-re.
2009. júl. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom elmúlt 4 hónapos és utál hason lenni. Gyakran fordítom hasra ezért már kezdi elfogadni ezt a helyzetet de még ő sem nyomja ki magát. Szóval szerintem nem kell aggódni. Mindegyik gyereknek meg van a saját üteme. Szerintem ne siettesd.
2009. júl. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, fog fejlődni a saját ütemében:-) Azok a csodagyerekek... akik már 2 hónaposan mászni is tudnak... Na ilyeneknek ne dőlj be!!!
2009. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kislányom is 4 hónapos volt, nem nyomja ki még magát. Utál hason lenni
2009. júl. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó sok csodagyerek van! Az én kislányom olyan 6 hónaposan kezte kinyomni magát. Igaz h. pavlik kengyel van még rajta és ezért csak napi fél órára tudtam hasra tenni. Lehet ha ez nem lett volna rajta akkor egy picit hamarabb sikerül neki. Nem tudom. De én büszke vagyok rá h. ennyi idősen megy neki így is. 7 hós baba anyukája.
2009. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!