Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kel korábban?

Miért kel korábban?

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos, eddig 20:30-tól zseniálisan végigaludta az éjszakát 6:30-7-ig, de kb. két hete 5:30-kor már kel,nem sír, csak elkezd gügyörészni, feláll és utána kezd el sírdogálni, kiveszem, próbálom visszaaltatni, de már nem akar.20h-kor adok neki 200ml tápszert, lehetséges,hogy ha vmi "nehezebb kaját" adnék neki, akkor nem kelne? Nem hiszem hogy a foga, bár még egy sincs neki,de nincsenek fájdalmai.

Bár lehet hogy ez is egy időszak és majd elmúlik :-)


2012. szept. 17. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt, fél órával az esti tápszer előtt adtam neki kis vacsit, tényleg nem sokat, de ez megoldotta a problémát. többet mozog már, ilyenkor is van növekedési ugrás, több kaja kell már.
2012. szept. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már próbáltam, hogy 220ml tápszert adtam, de ugyanúgy felébredt, most arra gondoltam, hogy tejpépet is rakok a tápijába, hátha.Tudom hogy egy rakás mindentől lehet, de gondoltam kipróbálok dolgokat, a mik másoknak esetleg már beváltak.
2012. szept. 17. 10:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ezt csinálta 7 hónapos korától két héttel ezelőttig.Hiába kapott vacsit rendesen utána 240ml tápszert.5 óra körül mindíg kelt.Most valamiért változott,pedig mindent ugyan úgy csinálunk,fél 7 felé kel.Most 13hónapos.
2012. szept. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáld 5 körül félálomban megetetni ,én ugye szoptatok és cicire teszem vissza alszik, én sem kelek fel igazán így nem zavaró.
2012. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk tavaly 9 hónapos volt mikor vég lett a nyárnak, és akkor uezt csinálta a mit írtál. fél 7 helyett 1 órval korábban kelt, én is próbáltam minden félét, de semmi, hónapok múlva visszaált a fél 7 es kelésre, aztán idén nyáron a kb 3 hónap végig úgy telt hogy este 21 től reggel 8 ig aludtunk (1-1 nap volt kivétel) Most hogy vége lett 1 hete a nyárnak (kb) 8 helyett fél 7 kor kelünk, sőt van hogy 6 kor, és már nem tudom vissza altatni, ezért én inkább az időváltozásra gondolok, e ettől még lehet a foga, mert kb nyár elején 15 hónaposn kint volt a 16 fogunk, lehet hogy nyáron semmi, most meg helyezkednek a fogak, hogy jöhessen majd az utolsó 4. :) :( szóval próbálkozz, de lehet hogy csak az idő :)
2012. szept. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne a tápszert növeld, hanem adj neki valami szilárdat is, pl. egy üveges bébiétel felét, vagy annak megfelelőt ha te magad főzöl neki. a tejpéppel nincs sok tapasztalatom, párszor adtam de csak maszatolódott, semmi értelme, inkább gyümölcsök tízóraira meg uzsira, vacsira meg rendes kaja. Nálunk ez vált be, másnál más :)
2012. szept. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az újabb válaszokat, hát étkezéssel jól állunk, már három teljesen ki van váltva, kétszer kap főzeléket, ebből egyszer husisat, tízóraira gyümölcsöt és akkor a reggeli és vacsi maradt tápi még és hálistennek nem is eszik keveset (sőt :-D) Valószínű nem ez lesz a baj, lehet tényleg növekedési ugrás vagy fejlődési vagy a foga vagy "évszakérzékeny" ő is :-))) Várok, majd idővel kiderül, ha 13 hósan akor még van 5 hónap :-D még egyszer köszönöm a válaszokat! azt pedig külön, hogy egy értelmetlen sem volt közte, mindegyik hasznos volt.
2012. szept. 18. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!