Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három napja nem bírok az 5 és...

Három napja nem bírok az 5 és fél hós fiammal, anyás lett?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja ha leakarom rakni a kezemből sír,visít és hisztizik,nem is kicsit,hídba vágja magát és üvölt.Ha az apjával, vagy a mamájával van "jól viselkedik",nevetgél,játszik,és nem sír ha lerakják,egészen addig még meg nem lát,vagy meg nem hallja a hangomat.

Nem tudok tőle semmit sem csinálni.Nem gondoltam,hogy ennyi idős baba tud hisztizni! Korábban nem volt ilyen,ha leraktam és látó,halló távolságban maradtam el volt,játszott.Mi lett vele? A foga nem lehet,mert nem rág többet mint korábban,és ha fel veszem máris vigyorog.


2009. júl. 31. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeparációs korszak talán. Sokat lehet itt a fórumon olvasni hasonló esetekről.
2009. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Körbe nézek!Köszi!
2009. júl. 31. 16:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát,mindenhol nagyobb babákról írnak,ami nem is baj,a bajom inkább az hogy úgy látom megoldás nincsen...várni kell,majd elmúlik.:(
2009. júl. 31. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!