Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi csináljak a fiammal? Már...

Mi csináljak a fiammal? Már két napja nem volt széklete.

Figyelt kérdés
Most vagyunk a harmadik napon és még semmi, még oviba sem mentünk, maradt velem a picivel együtt. Az vettem észre, hogy a végbelénél dudorodás vehető észre. Finoman megtapogadtam és valami kemény dolog. Hol lehetne megnézni, hogy mégis mi lehet az? Félek attól hogy valamit felnyomott. Melyik orvos foglalkozik ilyennel?
2010. szept. 27. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Kúpot nyomtál Neki??
2010. szept. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szilvalekvár,őszilé!Fel kell lazítani a székletét!Hány éves?4 évtől már kaphat Guttalax cseppeket is(3-4)!Az nagyon hatásos!De először mindenképpen a glicerines kúp!

1.

2010. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 poci-maci ***** válasza:

szia az lehet a széklet tömörödés is!

Próbálj meg neki kúpot adni ez a fajta jó!

[link]

2010. szept. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, kúpot nem adtam neki. Nem tudom mi lehet az?
2010. szept. 27. 09:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Már elmúlt hat éves és találtam itthon Guttalax cseppet, megpróbálom hát ha segít. Mennyit kell neki adni?
2010. szept. 27. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:

4-10 éves gyermeknek 5-10 csepp!Inkább kevesebbet adj!Tehát 5 cseppet!De a kúp jobb lenne!

1.

2010. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt hasonló baja...anno, de ő tényleg felnyomott magának egy játékdarabot. A gyerekorvos erős hashajtó hatású ricinus olajat javasolt, vágbélkúp formában is forgalmazzák.
2010. szept. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mizu?Használt vmi?

1.

2010. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen használt. Egy üveggolyó volt a végbelében, de nekérdezzétek hogyan került od, nem tudom??

Köszi a tanácsokat!

2010. okt. 1. 12:56
 10/10 A kérdező kommentje:
Az orvos inkább a végbélkúpot javasolja ilyen esetekre, mivel szinte azonnal hat.
2010. okt. 1. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!