Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jó megoldás? Félteni a...

Mi a jó megoldás? Félteni a gyereket, és nem vinni sehova, vagy pont ellenkezőleg?

Figyelt kérdés
Első gyerekem, és egyszerűen nem tudom mi lenne a helyes. Az egyik énem félti mindentől, a másik meg azt mondja, hogy ha túlzottan féltem, akkor csak betegesebb lesz. Most két hetes, és amúgy anyatejet kap.
2009. júl. 31. 16:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
te úgy érzed magad jól, ha sehová se mégy? az ember társas lény. Megnehezíted a babád dolgát, ha nem viszed közösségbe. Minél későbben viszed, annál nehezebb lesz neked is és neki is.
2009. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mitől félted tulajdonképen? Esetleg sétálni mehetsz el egy ekkora prüntyővel. Végig a "kezedben" lesz, így semmi baja nem eshet. Bátran!
2009. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Én azért közösségbe nem vinném két hetesen!
2009. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát két hetesén még érthetö, ezen fél évesen már ellehet gondolkodni és egyre többször társaságba vinni.
2009. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Két hetesen közösségbe én sem vinném. Most nem ennek van itt az ideje. Majd ha megerősödik, megkapja az alapvető oltásokat, utána menjetek közösségbe. Addig levegőztesd, de nem emeberek között. Én így tettem, nem bántam meg, ráérsz majd nyüzsögni vele később is.
2009. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetes kora után viheted módjával persze, addig pedig lehet fogadni látogatókat, akik megnézhetik jó alapos kézmosás után és nem összetaperolgatva.
2009. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!