Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 Hónapos babának adnátok...

4 Hónapos babának adnátok DMes Babylove Bio tápszert?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Én adnék.

Megkérdeztem a gyerekorvosunkat erről ( szuper dokinéni). Azt mondta mindegy melyiket választjuk, egyforma szinte mind.

Lányom, igaz később, 6 hónaposan kapta, mert fogyóban volt a tejem, és makk egészséges azóta is. Most 2,5 éves és még mindig issza, ha kéri. A tehéntej nem ízlik neki:(

2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam most 4 hónapos,1 hós kora óta babylove-os tápit kap,nagyon szereti,védőnő is ajánlotta,semmi gondunk nem volt vele! Add nyugodtan szerintem!
2012. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 6 hós kora óta adom, meg vagyunk elégedve vele. Azért nem mered mert nem olyan drága, márkás? Nemrég találtam cikket a neten, amiben az arról írtak, hogy a Beba és Milumil tápszerek génmanipulált anyafokat tartalmaznak. Megnéztem a babylove dobozán szerepel, génmanupuláció mentes, ráadásul bio. Nem mondom, hogy jobb, de biztos nem rosszabb, mint a többi tápszer. Én adnám.
2012. szept. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valszokat
2012. szept. 17. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!