Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Babylove pelusból másnak is...

A Babylove pelusból másnak is kifolyik a kaki?

Figyelt kérdés

A pelenka vacak, vagy én rakom fel bénán?

Babám az előző etetésnél kakilt, a fele a rucijában landolt. Mondjuk a tápszer miatt kb 3naponta esedékes a dolog, úgyhogy a mennyiség is nagyobb. (Bár most a 2. nap van.) 4 és fél hós fiú.


2012. szept. 14. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Másnak is. Olcsó pelusnak híg a leve. Szó szerint. :)
2012. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kiki01 ***** válasza:
Nemcsak a babylove-ból, hanem az összesből kifolyik ha sokat kakil:) Én szinte az összeset kipróbáltam, egyik sem volt tökéletes sajna.
2012. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi Pamperst használtunk, de amikor hasmenése volt abból is kifolyt... :(
2012. szept. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk pont a babylove-ból nem folyik ki, bármi mást kipróbáltam, moshattam a manó ruháit.
2012. szept. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi 2-es mérettől azt vesszük, most a 4-est használjuk. párszor előfordult, hogy kifojt, de nem rendszeresen. Szerintem a legtöbb pelus ilyen :-)
2012. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én születése óta babylove-ot használok (most 10 hós), de persze volt pampers, libero, huggies is. amikor híg volt a kaki, a hátáról mostam néha le, de mindegyik pelusból. nekünk elég jól bevált a babylove, de ezt is baba válogatja. én már tudom, hogy libero-t soha nem fogok már venni, mert ott aztán minden kifolyt.

próbálgassatok (kérjetek pelenkát ajándékba:) ), hátha valamelyik jobban beválik, de ne csüggedj, ha néha még így is azonnali öltöztetésre kerül sor:)

2012. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha sok a kaki, nincs az a pelus, ami megvédi a ruhákat. Mi is kipbáltunk egy csomó féle pelust, a babylove-ot is, ami szerintem nem volt rossz , de végülis maradtunk a pine-nál. :)
2012. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
babylove pelust használok, és nagyon szeretem, de 2-3 hete fiam átállt arra hogy reggel egy jó nagyot kakil, és letudja egész napra, így egy kicsi mindig kifolyik. Szóval szerintem is a mennyiséggel van gond nem a pelussal. Amit még én ki fogok próbálni, hogy méretet váltok, mert nálunk lassan esedékes, hátha az megoldja a gondot, ja és nekem a pampersből is kifolyt, ha nagy a mennyiség akkor mindegy.
2012. szept. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Denisa W. ***** válasza:
A nagy mennyiségű, híg kaki a pampers legdrágább pelusából is kifolyt nálunk. Már elég régóta használom a babylove-ot, és abszolút meg vagyok elégedve vele: ezzel sincs több baleset, mint a pampers-szel, és hát az ára jóval kedvezőbb...
2012. szept. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az első gyereknél kísérleteztem, megvettem a méregdrága pelenkákat, végül a Babylove-nál ragadtunk le, ami azért árban elég jó! Most a második gyermekemnél már nem kísérletezem, az elejétől fogva ezt használom nála, és nekem semmi panaszom rá. Nyilván ha hasmenése van a babádnak, akkor ki fog belőle folyni. Esetleg próbálkozz egy mérettel nagyobb pelussal, abba belefér a nagyobb mennyiség is, és nem fog kijönni!
2012. szept. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!