Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van fönn éjjel az egy...

Miért van fönn éjjel az egy éves kislányom? Már hónapok óta éjjel fél/egy órát hallom, hogy ébren van. Nem sír, csak hallom, hogy "mondja" a magáét, nevetgél. Aztán alszik tovább. a ti gyereketek is csinál ilyet?

Figyelt kérdés
nappal már csak egyszer alszik,2-2.5órát az ebéd után.
2012. szept. 18. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
álmában beszél sztem. vagy picit felébred és szórakoztatja magát. hagyd, h maga oldja ezt meg,addig jó amig nem kell bemenned hozzá
2012. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem sír és visszaalszik akkor nem hinném h gond lenne :-)

ha lehet ne menj be hozzá amíg elvan

2012. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hagyom persze :)

egyszer beszoktam menni, megnézem a buksiját,nem meleg-e.aztán hagyom,elalszik magától, csak furcsállom.

2012. szept. 18. 08:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy egy-egy alvási fázis után éberebb vagy akár fel is ébred. Mi, felnőttek is így vagyunk ezzel. Az viszont nagyon jó h vissza tud aludni egyedül. Nem nagyon "zavard" őt ilyenkor, nehogy eszébe jusson h veled is lehetne játszani:)
2012. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Képzeld vendégségbe vagyunk anyósnál. Egy szobában vagyunk sajnos azért írom hogy sajnos mert ő mindig különszobás baba volt, mindig hallottam ha mocorog hív stb. De pihentetőbb volt neki is az alvás mivel nem ébredt fel egy egy megfordulásra paplan susogásra. Nos tegnap lefeküdtem kicsit még böngésztem a telómon. Hallottam hogy izeg mozog gondoltam megfordul... mikor a kiságy felé néztem ott állt és vigyorgott rám mint a tejbe tök a félhomályban. Hát alig bírtam ki röhögés nélkül. Nem sírt meg semmi csak vigyorgott mikor kivettem a vállamra tette a fejét és mint aki merül elkezdte motyogni hogy te te te teeeee és bealudt :D :D Gondolom mikor nem látom is csinál ilyet :) Egyébként 14 hónapos, Nagyon cuki dolgokat tudnak csinálni ezek a babók :D
2012. szept. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!