Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig adjak először...

Hány napig adjak először almát és utána hogyan, mennyit adjak a többi gyümölcsből és zöldségből?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 11:25
 1/3 gabszem ***** válasza:
én először őszibarackkal kezdeném, mert az most friss és édesebb mint az alma. a kicsit nagyon szeretik. Az alma savanykás, elsőre nem biztos hogy szeretni fogja, de ki lehet probálni. Délelött két evés között add neki kb. 3 napig. Persze attól is függ hogy mekkora a baba. Utána jöhet a sütőtök, krumpli, lehet őket kombinálni is. A neten ha rákeresel találsz hozzátáplálási táblázatokat, hogy mikor mit lehet már adni, vannak jó receptötletek is. A védőnő is segít szívesen.
2012. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gabszem ***** válasza:
fontos hogy minden új ételt 3-4 napig adj neki, hogy lásd , hogy milyen hatással van rá. Nincs-e tőle szorulása, hasmenése, kiütése. Utána jöhet a répa , cékla, gesztenye, rizs. Rizspépet vagy tejpépet is adhatsz. Én szoktam rakni bele babakekszet és gyümölcsöt.
2012. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma volt itt a védőnő és elmondta,hogy első a barack.Első nap egy negyed,második nap egy fél és így tovább.4 hónapos kortól babakeksz és tejpép.Van olyan tejpép,amit a doki ír fel.Vanília ízű és jóval olcsóbb,mint amit a boltokban lehet kapni.
2012. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!