Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mikor kezdte el a...

Nektek mikor kezdte el a babátok a szájába tömködni az ökleit és az állkapcsát piszkálni, és utána mikor jött ki a foga?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én babám már így született. Két hatalmas hólyag volt az ujján. El nem tudtam képzelni mitöl. Már odabenn is szopizta. Elég nagy lett (4250gm) és mondták is , hogy készüljek mert hamar fog jönni a foga. 3,5 hónaposan ki jött az alsó kettő.
2012. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért, a mérettel összefüggésben van a fogzás?
2012. szept. 6. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia. Mondjuk az én fiam is tömködte kb 2 hetes koráig a szájába az öklét,de ö foggal született.. De nagyon "hamar" átvészeltük.
2012. szept. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Már kb. másfél hónaposan!

De a foga, csak 6 hónaposan jött ki!

2012. szept. 7. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,5 hónaposan kezdte,még sehol semmi igaz még csak 3 hós lesz jövőhéten
2012. szept. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 4100gm volt a babám és védőnő is mindta, hogy hamar jönni fog. Így is lett!
2012. szept. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megint első. Nem hazudtam az első válaszomban csak hivatalosan 4100gm vn írva a kiskönyvben. A szülésznők azt mondták azért írnak kevesebbet mert a nagy babák sokat esnek vissza a sujukbol és akkor majd nehogy ne jöhessünk haza. Mikor jöttünk tényleg csak 3900gm volt pedig be is indult a tejem hamar. Így nem engedtek volna még haza.
2012. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem én, csak az összefüggést nem.
2012. szept. 7. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!