Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik rosszul a babám?...

Miért alszik rosszul a babám? 1éves lányom már kb 3hós kora óta végigaludta az éjszakát.

Figyelt kérdés
Kb 2hónapja költöztünk, azóta kész rémálom. Nem hozom összefüggésbe a költözéssel, mert már kicsivel előtte kezdődött. Meg ugyanazokkal a bútorokkal rendezkedtünk be, nagyjából ugyanúgy áll minden a szobába mint előtte. És napközben elvan egyedül, játszik fetreng vihog stb.Azért nem hozom a költözéssel még összefüggésbe, mert így alszik : 1-2hétig végigalussza az éjszakát aztán 4napig óránként felkel és sír vagy csak nézelődik. Persze napközbe tiszta kómásak vagyunk. Mindig mindent ugyanúgy csinálok, nem értem mitől van ez. Reggel 5-6körül kel délbe alszik 1-2 órát és este 8kor újra alszik. Mitől lehet ez? (mikor nincs front és semmi)

#rosszul alvó 1éves
2012. szept. 18. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől lehet, de kislányom dettó ugyanez! - leszámítva, hogy nekünk minden éjszakánk ilyen, óránként ébred... 6 hetes mkorától 10 hós koráig ő is átaludta az éjszakákat, max. 1-szer ébredt - 10 hónapos volt mikor teherbe estem ismét, azóta katasztrófák az éjszakák, egyre többször ébredt, most 15 hónapos, s ott tartunk, hogy szó szerint óránként felsír, ha van 2 órát alszom egybefüggően már örülhetek... fogalmam sincs mitől van ez , és ,eddig tart, de egyre nehezebb a növekvő pocival óránként kiugrani az ágyból ( van , hogy gyakrabban!), igaz, csak a cumit adom neki, ill. megigazítom a kiságyba, és alszik - 1 órát, és kezdődik előröl minden...
2012. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ennek "örülök" hogy nem csak nálunk van ilyen... Persze a te károdnak nem örülök... :-/ Ha valaki tudja a megoldást ÍRJOOON!!!! :-)
2012. szept. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!