Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hós múlt a lányom, éjszaka...

14 hós múlt a lányom, éjszaka 5-6-szor felébred, eddig gyönyörűen végigaludta az éjszakát. Mi történt?

Figyelt kérdés
Már 2 hete ezt csinálja, felsír, én átmagyek és vissza altatom. Nem hiszem, hogy éhes,szomjas,nincs bekakilva,remélem nincs melege(csak 1 rövid body van rajta), 8 foga van, most jöhetnak a rágófogai? Csak erre tudok gondolni. Bár nem látom hogy duzzadt lenne.Reggel már 5-6 felé teljesen felébred, délelőtt alszik másfél, délután 3 felé mégegyszer másfél órát. Nem tudom nem hagyni aludni, mert elalszik, ha fáradt. Este fél 9 felé elalszik, aztán jön a fél-óránkénti felsírás.
2010. júl. 2. 11:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már két hete csinálja, akkor nem beteg, mert annak már lettek volna tünetei. Ha melege van, akkor azt a tarkóján tudod ellenőrizni, ha vizes, izzadt ott, akkor tényleg melege van. És persze, lehet fog is. Nálunk 2 rágófog úgy jött ki, hogy nem volt duzzadt, gyulladt az ínye kislányomnak. Bár Őt nem is viselte meg, csak észrevettem, hogy kint van egy-egy sarok. Szóval, szerintem fog lesz. Viburcol kúp, Chamomilla bogyók, borostyánlánc? Próbáltad már bármelyiket az elmúlt két hétben?
2010. júl. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy fog. Nekünk a 4 rágó egyszerre jött, annyira hisztis volt 2 hétig, hogy már azt hittem megőrülök.
2010. júl. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!