Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől pukizik ilyen sokat és...

Mitől pukizik ilyen sokat és nehezen a 2 hetesem?

Figyelt kérdés

Minden reggel és délután szenved a kakival, meg a pukival is. Olyan sokat pukizik, és annyira kell neki erőlködni.


figyelek araa mit eszem, és mégis...


2012. szept. 18. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:

mert most alakul az emésztése- és mivel egész nap csak fekszik, nem mozog, így nem mozognak a belei sem.

ha segíteni akarsz neki, akkor tornáztasd a kis pocakját masszírozgasd, hogy a beleit kicsit átmozgasd. Persze csak finoman. és tedd hasra is, az nagyon jó arra, hogy a gázok elinduljanak kifele.

Én minden gyerekemet minden étkezés előtt pár percig tornáztattam, lábakat fel-le, a saját kis combikáját nyomkodtam finomat a kispocakjukhoz, meg kicsit oldalra tekertem őket. Ültettem a hordozóban is őket kaja után, mert abban a testhelyzetben sem gázosodnak annyira.


nyugodj meg, ez még így lesz egy darabig. ha segíteni akarsz neki, akkor tornáztatgasd, masszírozgasd finoman, és fektesd párszor hasra is. Esetleg adj neki infacolt, vagy espumisan cseppeket, ezeket minimum előírás szerint használd 5napig, és ha nem jobb tőle, akkor abba is hagyhatod. Egyszerre csak egyet persze.


Kinövi majd, ahogy változik az emésztése, és ahogy majd elkezd mozogni.

:)

2012. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!