Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes anyatejes kisbabánknak...

5 hetes anyatejes kisbabánknak nagyon nehezen jön ki a /híg/széklete, és nagyon nehezen pukizik. Mivel tudnék rajta segíteni?

Figyelt kérdés

Minden étkezés előtt kap espumizant, az infacol annyira se jön be mint az előbb említett.Az édeskömény görcsöt okoz neki,hogyha szélcsővel segítek vagy lázmérővel akkor nem mindig jön szél vagy miegymás....

Van esetleg vmi ami nagy segítséget jelent?

Én mindent kerülök amit kell, néha egy kevés túrót azért eszek amikor már nálam is minden kötél szakad, de egyébként nagyon odafigyelek a puffasztó dolgok kerülésére és mégis teli van széllel akis életem...

Vkinek van valami más ötlete???


2008. szept. 19. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Has melegítése,lábtornáztatás és gyenge fodormenta tea.
2008. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
annyit tudok és ez biztos,hogy ha sok paradicsomot eszel,akkor szépen megindul a széklete!
2008. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima köménymagot forralj fel egy kis vízben és azt neki teaként.
2008. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

szia!

Nekünk a normaflor ampulla bevált.Helyrehozza a bélbolyhokat.Nekünk ezt ajánlotta a gyerekorvos.

2008. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mért kell egy ilyen kicsi babát ennyire mérgezni?Mért kell neki minden étkezésnél adni ilyeneket-már sztem ez a baj,hozzá szokik a segítséghez és egyedül nem megy neki.Én szoptatok és a babám napi legalább 4kakis pelust produkál,viszont ennem kell rostanyagot ahhoz,hogy tudjon kakilni..nálunk a műzli vállt be tejjel,vagy egyéb joghurttal.Én eszem a túrót és semmi baja tőle,egyszer nem kellett még hőmérőzzem vagy ilyesmi...Amúgy a feletted levő válaszhoz írtam tippeket olvasd el majd..hátha segítenek.10hetes baba mamája
2008. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Az utolsó hozzászólónak:

Szerencsé vagy, hogy a gyermeked nem hasfájós hidd el, hogyha az lenne te is mindent megtennél, hogy ne lásd szenvedni.Nem mérgezni akarom!!!

2008. okt. 4. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!