Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nehezen tud a babám...

Nagyon nehezen tud a babám büfizni. Hogy tarstsam, hogy segítsek neki?

Figyelt kérdés

A vállamra szoktam venni, paskolom a fenekét, hátát, simizem, de semmi nem segít:(:(


2hetes


2012. szept. 17. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

ne a fenekét paskold hanem a hátát :)

és ülj le majd állj fel vele, ezt ismételgesd, úgy hamar kijön a büfi. vagy ha ez se segít akkor 5 percenként mikor leülsz, fektesd a combodra a babát, a hasára és úgy üt9gesd a hátát.

20 percig ajánlják, hogy evés után legyen vízszintes helyzetben, majd pocakon, így tuti kijön a lenyelt levegő :)

2012. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem az segít, ha felállok vele. Vagy ha nagyon nem jön, akkor leteszem egy pár percre a hátára és újra felveszem, és akkor jön.

Vagy ha végképp nem, akkor a hasára teszem le, de ekkor van, hogy bukik.

2012. szept. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem minden baba büfizik evés után közvetlenül.Nekem eszik,alszik és mikor felkel utána szokott.De akkor sem mindíg.
2012. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!