Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hol lövettétek be a babátok...

Ti hol lövettétek be a babátok fülét?

Figyelt kérdés
A kislányom 6 hetes és szeretném neki bekövetni a fülét, csakhogy sehol sem találok olyan helyet az interneten, ahol úgy csinálnák meg, hogy a saját fülbevalóját rakják be neki, hanem orvosit tennének be és úgy baromi drága. Tudtok olyan helyet Budapesten, ahol házhoz is jönnek és max. 3 ezer Ft-ért megcsinálják saját fülbevalóval?
2012. szept. 18. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hugomnak a védőnő szúrta, és úgy tudom megoldható saját ékszerrel, az ár meg biztosan baráti

20/F

2012. szept. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk a gyerek-háziorvos fúrta ki.
2012. szept. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Igaz én nem Budapesti vagyok.De az én kislányom 4 hónapos volt mikor belövettük a fülét,a kozmetikusom csinálta.Először gyógyfülbevalót lőtt be neki azt kb 6 hétig kellett bent hagyni ha jól emlékszem 3000Ft körül volt.

Nekem azt mondta a védőnő hogy jobb ha megkapja először az oltásokat és utána van betéve a fülbevaló.

2012. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Blomdahl fülbeövés az ország egész területén, írd be googleba, mi ott lövettök, még nem volt 1 hónapos a lányom, újszülött kortól csinálják
2012. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
kozmetikusnál
2012. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Miért oltások után érdemes belövetni a fülét? A blomdahlit már néztem, fel is hívtam és nagyon drágállom. 6000 Ft gyógyfülbevalóval együtt.
2012. szept. 18. 19:17
 7/14 anonim ***** válasza:
De a Blomdahl fülbevalót nem kell 6 hét után kicserélni, akár felnőtt koráig is használhatja
2012. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3.vagyok

Nekem annyit mondott a védőnő hogy jobb ha először megkapja az oltásokat(2,3,4 hónapos).

2012. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Védőnő csinálta, először az orvosi fülbevaló került bele, összesen 3200 ft-ot fizettem.

ez a kis fülbi 24k arany (4 féléből lehetett választani: középen vilégosrózsaszín kő/fehér kő/pink színű vagy kő nélküli), ugyebár garantáltan streil és illeszkedik a pisztolyba, nem kiszúrják a fület hanem belövik, ehhez csak a pisztolyba való fülbi jó, más nem. A 6 hét letelte után ki lehet cserélni ha akarjátok.

Meg azért is kell az orvosi elsőnek, mert ennek kicsit vastagabb a szára, a luknak ehhez kell idomulnia az első időkben, hogy később ne legyen túl szűk a normál fülbevalóknak.

2012. szept. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltatok! Én már minél hamarabb szeretném neki belövetni a fülét, amíg még vékony, és nem fog neki annyira fájni. Azért lenne jó, ha egyből a sajátját raknák be, mert nem azért vettük, hogy ne használja. Jó lenne, ha valaki tudna helyet mondani, ahol úgy csinálják meg, hogy egyből a sajátját hordhassa a babám.
2012. szept. 18. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!