Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos baba széklete? SOS

7 hónapos baba széklete? SOS

Figyelt kérdés

Az én kislányom elég szilárdat kakál én már mindent ki próbáltam hogy ne legyen olyan nehéz neki kakálni.

Csak természetes dolgokhoz nyúltam.

Sok rostot gyümölcsöt kap igaz csak üveges bébi ételt fogad el mert a rostos leveket nem issza meg . Kamilla teát főzök neki világosra kevés barna cukorral alig van íze. A vizet nem fogadja el.

Napi rend :

Reggeli:tápszer

tízórai :gyümölcs vagy 1 baba piskóta

Ebéd: bébi étel

Uzsonna: szilva vagy barack bébi étel

Vacsora: tápszer

valamit esetleg rosszul csinálok ?

Minden nap van széklet .



2012. szept. 18. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért kakál szilárdat, mert szilárdabbat eszik. Ez így normális. Ha minden nap van széklet, akkor végképp semmi baj. Megnyugodhatsz.
2012. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

csak 1 baj van amit nem írtam le hogy már egyszer végbél repedése volt nagyon félek hogy ne legyen megint.Szaladtam vele a dokihoz de az volt a válasz majd begyógyul. Csak segíteni akarok neki hogy könnyebb legyen.

2012. szept. 18. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
a kamillatea okozhat szekrekedest, nehany babanal pont ellenkezoleg hat, mast nem iszik meg?
2012. szept. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Picvik gyerek tea epreset

meg vizet ritkán mert nem fogadja el

2012. szept. 21. 22:36
 5/8 anonim ***** válasza:
nem eszik rendes gyumolcsot? azok valamivel azert jobbak lennenek, mert az uvegesekben alltalaban van valami surito, es sokszor bizony rizslisztel suritik, ami szinten foghat, meg probald kihanyni a repat,banánt, ezek is fognak
2012. szept. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Néha őszi barackot szokott kapni egy egészet meg eszik de még az sem segített eddig .
2012. szept. 26. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:
hát o vagy ilyen tipus lesz, vagy majd idovel amikor tobb dolgot is fog mar enni, akkor hatha sikerul talalni valamit ami segit. Ha nagyon erolkodne, vagy nagyon kemeny lenne, akkor esetleg szolj a dokinak, hatha ir ki Laevolacot.
2012. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Reméljük a legjobbakat .

Köszönöm

2012. szept. 27. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!