Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha decemberben születik a...

Ha decemberben születik a Picink (ki tudja milyen lesz az időjárás), mikortól mehetek vele ki sétálni hosszabb időre, mondjuk egy órára?

Figyelt kérdés

2012. szept. 18. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a hónaptól,hanem a hőmérséklettől függ.Ha ismét olyan kemény telünk lesz,mint tavaly,akkor ezzel várnod kell!
2012. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én második fiam is decemberben született és még egy hetes volt, mikor már kimentünk. Kezdetben csak az udvarra, de két hetes korában már hosszabb sétákra is, mivel a naggyal muszáj volt kimennem. Persze nem -20 fokban, de mi -10 fokig kimentünk. Bár sokan azt mondják, hogy -5 fok alatt nem lehet kivinni őket ilyen pici korban. De jól felöltöztetve, betakarva semmi baja nem lett.
2012. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tavaly született a fiam! Én -5 fok alatt már nem vittem ki, csak beöltöztettem és kinyitottam az ablakot egy kicsit!

De ahogy picit melegebb lett, már húztunk is ki!:)

2012. szept. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
december 10-én szültem. két hetesen levegőztünk először az ablaknál, 3 hetesen sétáltunk először vele. -10 alatt, illetve szeles időben nem mentünk ki, egyébként jól felöltöztetve minél többet jó vele kinn lenni már pár hónaposan is télen. Erősödik az ellenálló képessége, jókat alszik, plusz anyukának is kikapcsolódás a kis világban mozgás a szoptatás-böfi-pelus-altatás körforgóból kimozdulva:)
2012. szept. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Jó babázást!
2012. szept. 21. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!