Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnaptól erős szél, esetleg...

Holnaptól erős szél, esetleg zápor, zivatar. Kimentek sétálni, játszóterezni, ügyeket intézni 1-1.5 éves gyermeketekkel? Mibe öltöztetitek ilyenkor? Csak mert azért hideget nem mondanak, de csalóka az időjárás.

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma reggel voltunk kint, fél8 körül, 8 h-kor jöttünk haza, akkor kezdett el fújni a szél. Holnap is kimegyünk még reggel, amíg jó az idő, aztán meglátjuk.
2012. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyire erös, mit kell intézni stb...


De mi szinte minden nap kimegyünk, ha esik ha fúj.


Széljacki meg sapka stb...

2012. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 xStefix ***** válasza:

Halászgatyó, zokni és szandál vagy sportcipő. Vagy hosszúnaci és ugyanez, ha kicsit hűvösebb van.

Rövidujjú póló, de tartaléknak kardigán és sapi.


Az enyém ugyan 4 éves, de még mindig viszek magammal egy-egy hosszabb ruhadarabot is, ha messzebbre megyünk vagy nem tutibiztos, hogy egész nap ugyanolyan idő lesz.

2012. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs viharos szél vagy eső, mi szinte minden nap megyünk sétálni, levegőzni. Általában be vagyok készülve egy plussz kardigánnal, esőkabáttal, fülvédős kis átmeneti sapkával, ha hűvösebb időt jósolnak egy vékony kis sálat is viszünk. Szerintem ilyenkor elég egy tréningruha, vagy egy hosszú ujjú body nadrággal, zárt cipő.
2012. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy 10 hónaposom van és mi mindennap megyünk órákat sétálni, ügyeket intézni, etc..

Mivel a panelt, ahol lakunk szélcsatornába építették az okosok anno az őskorban, így nálunk mindig szélvihar van..

Nekünk már fel se tűnik, ha kiérünk a panelrengetegből a város másik (leginkább kertváros) részébe, hogy szél van..

Ha vihar van, akkor nálunk 2× erősebben fúj a szél.

2012. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Csak mert pont azon bosszankodtam,hogy nincs esőkabink. Meg persze felöltöztetem őket, de ha elkap egy nagy zuhi, akkor mit csinálok? Inkább ki se menjünk? Babakocsisok vagyunk még, költözés miatt fogalmam sincs hol van az esővédője a kocsinak...

2012. máj. 21. 14:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg van Dm a közeletekben ott lehet kapni univerzális esővédőt a kocsira, vagy Brendonban.Mind a kettöben 1500-2000 között van az ára.Nem tudom, hogy segítettem e evvel.....
2012. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt tudom, de ikerkocsival közlekedem, a DM-ben tuti nincs rá való. Brendon meg nincs itt. De tényléeg köszi!!! Megpróbálom azért vhonnan előkotorni a mienket.
2012. máj. 21. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!