Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, mikor először megfázott, beteg lett?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok,mert az 5hós lányom megfázott és bénának érzem magam, hogy nem tudtam rá rendesen vigyázni. Bár a 2évesem is beteg valószínü tőle kapta el.
2012. szept. 18. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3hos, fogalmam sincs mitol lett nathas, de nem volt veszes, 6 hosan tolem kapta, na az mar nem volt semmi, laz nemeves, nemivas 4 napig, most 10hos megint nathas, az unokatesotol
2012. szept. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 alaszka ***** válasza:
Nekem az első lányom 18 hónaposan lett először beteg, de akkor egyből mandulagyulladással, 40 fokos lázzal. A kisebbik pedig 6 hónaposan, a nagylány hozott haza valami vírust az oviból, mindketten 4 napig lázasak voltak. Aztán 8 hónapos volt, mikor megint elkapott a nagytól egy vírusost. Nem te tehetsz róla, nem tudod ezeket úgysem kivédeni...Amit tehetsz,hogy mikor bejön a bacis időszak, onnan adod nekik a C-vitamint. Sajnos nálunk ha a nagy beteg, akkor a kicsi is, eddig mindig így volt. Nagy 5 éves, a kicsi most 15 hónapos.
2012. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

3 hónapos és apától kapta el.Hörghurutja lett. :(

Ne butáskodj,ez nem bénaság!

2012. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5-6 hónapos lehetett, nátha, láz. Most 10 hónapos, megint elkapta, pedig védjük, eszik sok gyümit, stb... Ez nem a mi hibánk, ha szépen mellette vagyunk, és kezeljük, jobbat nem is tehetünk. A gyerekek néha betegek, semmi aggódás :)
2012. szept. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 hetes az enyém és éppen elkapta a 3 évestől a náthát. Én is bosszankodtam, de a doki szerint nagyon nehezen kerülhető el, hogy egyik ne szedje össze a másiktól.
2012. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Most 9 hónapos és most lett először náthás!
2012. szept. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónapos volt, amikor elkapta az akkor aktuális hasmenéses vírust, jött ki rajta néhány pötty, hőemelkedése volt, kb. 4 napig tartott az egész. De fogalmam sincs kitől kapta el?!Nagyon gyenge lefolyású volt, nem is nagyon nevezném betegségnek.
2012. szept. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6 hónaposan, én is nagyon depis voltam, hogy mit rontottam el, de rájöttem, hogy ezeket nem lehet kivédeni, most 10 hónapos, és megint náthás:(
2012. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is 5-6 hónaposan volt az első nátha, elég hevesen is reagálta le, azonnal magas láz, de ő pl. áprilisi, és a hűvös idő volt, ami még azért szokatlan elsőre a kis életében. Ne hibáztasd magad. :)

Utána pl. az én lánykám újra csak késő tavasszal volt beteg, akkor már a fogzás miatt gyengült meg a szervezete és jött be a három napos láz, de megfázás csak most volt megint 17 hónaposan.

2012. szept. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2,5 hónapos a kisfiam.Jelenleg "csak" náthás,szerencsére láza nincs.Biztos a nővérétől kapa el /27 hónapos/,ő is beteg,sőt még fel is van fázva.
2012. szept. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!