Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babád végigalussza az...

Ha a babád végigalussza az éjszakát, hogyan alakítod az esti rutint?

Figyelt kérdés
Vacsi, füri mikor van, milyen sorrendben, mennyit eszik, tápszeres vagy anyatejes, szopizik vagy cumisüveg, előtte mikor eszik utoljára és mennyit, stb... ? :)
2012. szept. 19. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:

2 és fél éves.

Fürdés 7 és fél 8 között.

8 körül vacsora, tejbe rizsát vagy pár szelet szalámit és egy pohár tejet.

10 körül dől ki és reggel 8 körül kel.

2012. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2 éves lányzó

6-7 óra körül fürdés aztán apa hazajön akkor még buli van

8 óra elött vacsora amit az apukája eszik addig semmit nem hajlandó aztan 3dl meleg tej

20kor gyerekszoba

20óra 30 villanyoltás

9 kor ugy alszik mint a bunda reggel 7 ig

2012. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Míg kisebb volt, addig 9- kor fürdettem, és aztán szopi. 7 hónapos kora körül kezdtem fokozatosan előre hozni a fürdést. Most 11 hónapos, fél 7- kor vacsi, aztán fürdés, majd tápszer. 8- kor alszik. A mennyiségeket azért nem írtam, mert mindig rossz evő volt, tehát nem mérvadó.
2012. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6hónapos!

Este fél7-fél8kor fürcsi utána vacsi (tápszer-230ml) abba bele is alszik és alvás reggel 7-ig! :) fürcsitől számítva, kb. 30-40percre rá már alszik is!

2012. szept. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos. 7-kor fürdés, utána 240ml táp és vagy bealszik vagy a szomszédok vagy 4-szer felébresztik és végül fél 9-kor alszik csak be végleg. 6- fél 7-kor kel.
2012. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 éves kisfiú.

19-kor vacsorázik együtt a család, általában szendvicset, virslit, salátát, stb.

20-kor megyünk föl fürödni.

20:30-kor villanyoltás, de nekünk még nem alszik el egyedül, vagy én, vagy a férjem fekszünk mellette, míg álomba zuhan.

21:15-kor elalszik.

07:30-ig alszik.

2012. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!