Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos és nem eszik mást...

15 hónapos és nem eszik mást csak tápszert. Másnál is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos és egyszerűen nem akar a tápszeren kívűl mást enni.7 hónaposan megevett minden pépest,darabosat,most meg egyszerűen semmit nem akar.sem gyümölcs,sem kenyér,se joghurt,sem főtt étel.csak a tápszer.már próbáltan tv elött,más gyerekkel etetve de löki el a kezem hogy nem kéri.egyedűl szintén nem eszik.egyik napról a másikra csak a tászert kéri.a védőnő és az orvos azt mondja adjak neki tápszert ha azt kér...nem bírom már idegileg,úgyérzem megbuktam mint anya pedi 7 hónapos koráig minden jó volt.ti mit tennétek a helyemben???kérlek adjatok tippeket.köszi
2012. szept. 19. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem most nő a rágó foga? Nálunk akkor nem akart enni a lányom. Igaz, max. egy hétig tartott, de inkább 3-4 napig a neheze, amíg át nem törtek a fogai.
2012. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 hónapos kora óta szinte folyamatosan fogzik.7 hósan vot egy torokfátása és az óta van ez.max 1-2 falatot vagy kanálnyit eszik és többet nem kér.gondoltam már azt is hogy nem adok akkor sem tápszert akárhogy is kér de egész nap éhezik akkor...
2012. szept. 19. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém.

Nálunk nem volt ilyen, de átmenetileg elfordult, hogy csak és kizárólag tápszeren élt, ezek a fogzási idők legdurvább napjai voltak.

Most jött a 8. foga, most evett csak sokkal evesebbet. 15 hónapos ő is.

Nem tudsz mit csinálni, várni türelemmel, néha adogass neki "rendes" kaját is, hátha kedvet kap. Én -pedig ellene vagyok- lehet, hogy megpróbálnék kicsit édesebb dolgokat adni, pl túrórudi..tudod amolyan mézesmadzagként :-)

2012. szept. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen.Kb.1 hetig tartott aztán evett ismet mindent.És folytatodott minden elorol: 1 hét tapsz; Kaja nulla,ismet eszik.Most 1-2 honapja nem volt ilyen gondunk.Kitartás! Ha a tapszer kell neki add azt,legalább eszik vmit en ennek is örültem.
2012. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!