Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok a kinőtt babaruh...

Mit csináltok a kinőtt babaruhákkal?

Figyelt kérdés
Rengeteg ruhánk van.
2009. aug. 1. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

ÉN elrakom a következőnek. :)

El lehet ajándékozni, vagy bababizibe beadni, ahol kis pénzt kapsz érte.

2009. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi tervezünk másikat, így elrakom őket, párat odaadtam ismerősöknek. Ha van a közeletekben bababörze, érdemes kimenni és eladni őket. Érdeklődj a védőnőnél vagy valamelyik baba-mama kluban.
2009. aug. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hirdetheted a vaterán vagy a teszveszen is őket. Én személy szerint elrakom a következő bébinek. Aztán majd meglátjuk mi lesz velük. Ha a második babám más nemű lesz, akkor nagy részét valószínűleg eladom én is.
2009. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most néztem a teszvesz és a vatera oldalait, vleg próbálkozom én is.
2009. aug. 1. 08:05
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is elrakom a 2-nak, de ha már nem akarsz több babát, akkor jó ötlet a bababörze, én is el fogom vinni, amit nem sikerül eladni, azokat pedig elajándékozom. Vagy meg is hirdetheted őket.

Hová valósi vagy? Esetleg én is vevő lennék rá, én Győr környéki vagyok. Egyenlőre lány ruhák érdekelnének.

2009. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kirakni a terhesgondozóba a hirdetést.
2009. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia,ha 74-es feletti akkor én is vevő lennék rájuk.küldj privit és akkor majd medumcsizzuk.igy nem kell a feltett hirdetésekért pénzt adni.előre is köszönöm,ha igy döntessz.
2009. aug. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
félreteszm lehet hogy lesz még egy baba, vagy hátha a családban lesz vki terhes, odaadom neki
2009. aug. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, az én kicsilányom, most hordja a 74-80-as méretűeket. Inkább kisebb lányruhák lennének.
2009. aug. 1. 10:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Pécs környéki vagyok!
2009. aug. 1. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!