Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ha így vezetem be a tejpépet?

Jó ha így vezetem be a tejpépet?

Figyelt kérdés
Tegnap negyed adag, ma fél, holnap 3/4, utána egész és amennyit kér. Tegnap majdnem megette a negyed adagot elsőre. Lehet egyszerre bevezetni a tejpépet (délután), a főzeléket ebédre? Délelőtt pedig már gyümit eszik.4 hónapos
2009. aug. 1. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre csak egyet vezess be, neki kell még a tej, meg anya közelsége.
2009. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egy szopi helyett adom a tejpépet, elsőre 40 mili vizet 1 evőkanál porral, másnap pedig 80 mili vizet 2 evőkanál porral, s utánna már egész adagot evett a lányom.

Ez három nap, a főzeléket ráérsz utánna, addig csak kibírod :)

A főzelékkel nálunk nehezebben ment, nem minden ízlett a babámnak, 3 napig krumplit almával evett, majd kis répát tettem bele, paradicsomot, édesburgonyát mivel nincs sütőtök, cukkínit, sima tököt, cékla, elsőre semmi nem kellett neki, mindent 3 napig eszegettünk mire megevett 1 adagot belőle, de volt amitől nehezebben kakilt, s ki kell tapasztalni mit mivel adjunk.

2009. aug. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!