Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen pelenka jött be?...

Kinek milyen pelenka jött be? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Rengeteget kipróbáltam...de a DM Babylove a lagjobb nekünk
2012. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
DM Babylove-ot szintén ajánlom, de a Pampers és a Bella Happy is jó.
2012. szept. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi nagykerbol veszünk olcsó pelust, cuki mintakkal es nagyon sokat bírnak, szuperek, és csak 30 ft, max 34. De két hete ejjelre kevés lett, már átázott hajnalra a kislányom, így pampers prémium caret vettünk, ami igaz, duplaja annak ,amit használunk nappalra, de így akár 13 órát is kibír és szarazan ebredhet a lányom, és mosni sem kell a ruhát ágyneműt... Szóval ha úgy nézem olcsóbb, mert csak egy kell égész ejjelre, pedig korábban többet használtam. :-) egy 4 hős kislány édesanyja.
2012. szept. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja a papmpers jó, csak drága.

Most a bella happyt használjuk és elég jónak találom én is, sőt talán nem is folyik ki olyan sokszor a kaki. :)

De szerinted "szellőzik" annyira, mint a pampers?

Amit a sparban lehet kapni, pretty baby-t próbáltátok?

2012. szept. 19. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem a pretty baby vált be a legjobban, de csak a 3-ast használtuk. már nem, mert 4-es kell, de úgy nem éri meg. most a narancs pamperst használjuk és nagyon meg vagyok vele elégedve
2012. szept. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Pampers tetszett (amíg meg nem tudtam, hogy állatokon tesztel a PandG), az Active Baby és a Premium Care (amíg nem ficergett annyit, a Sleep and Play is bevált).

A Rossmannos se rossz, kicsit vaskos. A DM-es is jó, az vékonyabb, csak valahogy kisebb, mint a többi pelenke. A DM-es öko viszont nagyon klassz és nem is olyan kicsi (meg nem hátul gumírozott). Libero comfort fit is jó nekünk, meg a Tesco színes is :)

2012. szept. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat kipróbáltam, de leginkább a pine-nal voltam megelégedve ár-érték arányban.
2012. szept. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A Pampers valóban drága, de ahogy írtam, aszt hiszem harmadikként, ebből sokkal kevesebbet használunk, mert annyira beszívja és tart mindent magában, hogy jobban megéri. Az olcsóból (34FT) elhasználtam egy éjszaka 2-3 db-ot, ami így már több, mint 100 Ft, míg a Pampersből egy éjjelre (13 óra) egy darabot használok, ami így 64 Ft és nem kell sem ágyneműt mosni, sem a kicsi ruháját és meg sem fázik a sok kifolyt pisitől és nem kell éjjel/hajnalban pelusozással pepecselni. :) Szóval így ha kiszámolod jobban megéri a drágább, mert tulajdonképp az az olcsóbb, hisz kevés fogy belőle.
2012. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!