Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van a Rossmannos Hippes...

Mi van a Rossmannos Hippes csomagban amit 4 hónapos kor után lehet kiváltani?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 11:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, na ez így van (egy hippes dolgozó mondta nekem): 4 db kupon van

1. kupon: ezt nem kell beváltani külön, ez benne van a kórházi csomagban (teafilterek, hisz egy újszülött nem nagyon kap mást) és ebben az egyik kiskönyvben van benne a 2. kupon. Ezt beválthatód 6 hótól, de tudok olyat ahol 4 hósan már odaadták, aztán ebben van a következő 3. kupon, amit 8 hósan válthats be, és kapod a 4. kupont amit egy éves kortól lehet beváltani

2012. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az én Kisfiam kedden lett 6 hónapos. Én is itt olvastam a gyakorikérdéseken, hogy a kórházi Felicitas-os csomagban volt Hipp-es, Rossmannban beváltható kupon (én is 6 hónaposról tudok elsőnek).

Nekünk nem volt a csomagban, és hétfőn írtam a Hipp ügyfélszolgálatára. Nagyon kedvesen válaszoltak tegnap, hogy küldenek kupont, és hogy azért nem kaptam a csomagban valószínűleg, mert bababarát kórházban szültem. És ez igaz is.

2012. szept. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

És hova írtál hogy küldjenek ilyen papírt???

Az enyimre 4 hónap van írva az hogy lehet???

2012. szept. 20. 19:21
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Az info@hipp.hu címre írtam.
2012. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én se kaptam kupont irtam nekik a hipp oldalán és postán küldék ki az elsö kupont de csak az kap aki bababarát korházban szült
2012. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

utolsó!

Pont az nem kap aki bababarát kórházban szül,mert a szoptatást részesítik előnyben!

2012. nov. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!