Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig vezettétek be a...

Hány napig vezettétek be a tojássárgát? Utána mikor kezdtétek a fehérjét?

Figyelt kérdés
Védőnő azt mondta két hétig vezessem be. Addig minden nap kapjon?

2012. szept. 20. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a sárgáját 8 hónapos kortól a fehérjét csak 1 éves kortól lehet adni...én heti 2x adtam neki a sárgáját,most 9 hónapos...1x spenót mellé meg 1x rizses,zöldséges kajához.
2012. szept. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem vezettem be a tojássárgáját.Egyszerűen csak kapott olyan ételt amiben volt,megette nem lett semmi baja.Most 13hónapos és tegnap már tojásrántottát evett,nagyon ízlett neki.
2012. szept. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en ugy csinaltam, hogy elso heten 1/4, masodik heten fel, harmadik heten 3/4, negyedik heten egesz tojassargaja. Mindig csutortokon kapta, es szerdan meg penteken nem kapott semmi ujat, igy ha kiutese lett volna, tudtam volna mitol. Tojassargaja majd 1 evesen, eloszor valamiben belefozve, pl. palacsinta, es ha igy nem okoz gondot, akkor johet a sulttojas
2012. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!