Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esős, hideg id,11 fok. Ki...

Esős, hideg id,11 fok. Ki lehet ilyen időben vinni egy kicsit egy két és fél hetes babát?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit adjak rá???


Nem sátélni gondoltam, cska kicsit ki a fedett teraszra. Vagy inkább maradjunk ma benn??


2012. szept. 20. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
HA szélvédett a terasz,akkor nyugodtan vidd ki, de csak is akkor......sapka ,kabát, hosszú ujjú body,rugi és takaró.
2012. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem vinném ki


holnaputántól már jó idő lesz

2012. szept. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint inkább ma ne vidd ki. Olyan picike még. Nagyon hamar megfújja a szél, amit te esetleg nem is érzel. Nem lesz mindig ilyen idő. Szerintem várj, ha holnap nem fúj nagy szél, inkább akkor vidd ki.
2012. szept. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ki kell vinni, csak öltöztesd fel jól. Minden nap kell a friss levegő, télen is majd a mínuszokban!

Az én kislányom is 2 és fél hetes, ma már voltunk kint sétálni.

2012. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 gabszem ***** válasza:
Kislányom februárban született -20 fok volt, két hetesen már sétáltunk, de elött is voltam vele kinnt az erkélyen. Öltöztesd be jó melegen, sapka legyen rajta és tekerd be takaróba, semmi baja se lesz.
2012. szept. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is kivinném. Jól öltöztesd fel. A levegő csak jót tesz neki. Gondolom, hogy nem álltok szeles helyre.
2012. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
28%

Mi az, hogy ki kell vinni egy 2 és fél hetes babát?

Főleg ekkora szélben. Na ne nevettessetek már! Kell a levegő igen. Nyissa ki az ablakot. Nem azt mondom, hogy 2 hónapig ki se vigye. Az enyém is februári, én is ki vittem amikor jó idő volt. Akkor is mínusz volt, de nem fújt a szél.

Nekem is van egy ilyen hiper okos ismerősöm aki 1 hetes gyerekkel el ment a kocsmába, mert keresztanyu ott dolgozik. Amikor kérdőre vonták azzal takarózott, hogy miért, már úgy sem lehet cigizni sehol, nincs füst. Na ez is kb az a kategória. Ha nem szeretnéd, hogy agyhártya vagy középfül gyulladást kapjon, akkor ne vidd ki. Ha kockáztatni akarsz, akkor vidd! Ennyi.

3-ik voltam.

2012. szept. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi is kivittük ennyi idősen, pedig téli gyerek a kisebbik, nem volt soha semmi baja.

Az időnek megfelelően öltöztesd fel, és tedd szélvédett helyre.

2012. szept. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Decemberi a fiam, amikor kb. ekkora volt úgy 2-3 fok lehetett, doktornő mondta,hogy irány kifelé!

Bár előtte én szoktattam hozzá nyitott ablaknál. Fél órát jól betakarva eső és szélvédett helyen simán kint lehet!

2012. szept. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha jól fel van öltöztetve, van rajta sapka, benne fekszik a babakocsiban semmi baja nem lesz, még a szél sem fújja meg.Miért ne lehetne kivinni?
2012. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!